Dnes sme išli domov po našej trase okolo väznice. Matúško sa trošku zdržal obzeraním dvier. Keď zrazu z reproduktora bolo počuť mužský hlas (niečo v znení) " Počúvajte maminku, lebo vás tu zatvorime" 🙂 Aj policajti majú zmysel pre humor
27. okt 2015
aj v muzskej vaznici su zeny....len treba dostatocne mnozstvo indulony 🙂
27. okt 2015
😀 práca v base je náročná... tak treba občas vypnúť
27. okt 2015
27. okt 2015
Mileeee
27. okt 2015
aky to malo ucinok? 🙂
27. okt 2015
avalsorim
autor@stankakoki žiadny Zuzanka tvrdí, že nič nepočula 🙂
27. okt 2015
Heh 🙂 super 🙂
27. okt 2015
To by sa zislo pocut aj mojmu Matuskovi. Tiez mu vzdy ked ideme okolo poviem, ze ked nebude poaluchat pojde do basy 😂😂😂 bohuzial to nema ziadny efekt.
28. okt 2015
28. okt 2015
..si ma pobavila 😀
Tiez tade obcas prechadzame..bolo by zaujimave vidiet ako by zareagovalomoje dieta..
28. okt 2015

vždy lepšie ako keby zahlasili ... "Posluchajte syna, lebo si Vás tu necháme" 😀