icon

Výsledky prijímačiek na talentové školy budú kedy prosím? Ďakujem

avatar

Dnes 16..4. ale môžu pridať hocikedy v priebehu dňa

15. apr 2026
avatar
@evuska32

Dnes 16..4. ale môžu pridať hocikedy v priebehu dňa

@evuska32 Ja som niekde čítala že o polnoci, pribudla na stránke už elektronická výveska, ale kód nefunguje, nič sa nedeje

15. apr 2026
avatar

Práve sme pozreli na e prihlášky a už máme výsledky.

15. apr 2026
avatar
@kessinka

@evuska32 Ja som niekde čítala že o polnoci, pribudla na stránke už elektronická výveska, ale kód nefunguje, nič sa nedeje

@kessinka My sme práve pozreli a máme tam výsledky.

15. apr 2026
avatar

vysledky v akom slova zmysle. Lebo dnes som niekde citala, ze sice vysledky budu, ale nedozvieme sa, ci je alebo nieje prijaty.
To akoze len ci spravili a nesravili skusky?

15. apr 2026
avatar
@abbey1

@kessinka My sme práve pozreli a máme tam výsledky.

@abbey1 My na to klikáme, ale nič sa nedeje, nereaguje to

15. apr 2026
avatar
@elanor

vysledky v akom slova zmysle. Lebo dnes som niekde citala, ze sice vysledky budu, ale nedozvieme sa, ci je alebo nieje prijaty.
To akoze len ci spravili a nesravili skusky?

@elanor Ak skúšky urobil úspešne a je v tabuľke na mieste, ktoré prijímajú, čiže napr 25.a berú 30 detí, tak môžete byť kľudní. Čakať budú len deti pod čiarou.
Nam ukazuje poradie, počet bodov a vyhovela.

15. apr 2026
avatar
@abbey1

@elanor Ak skúšky urobil úspešne a je v tabuľke na mieste, ktoré prijímajú, čiže napr 25.a berú 30 detí, tak môžete byť kľudní. Čakať budú len deti pod čiarou.
Nam ukazuje poradie, počet bodov a vyhovela.

Je to teda na prioritnu školu ok podľa tohto???
@abbey1

15. apr 2026
avatar
@babatko17

Je to teda na prioritnu školu ok podľa tohto???
@abbey1

@babatko17 To prvé má isté. Berú 8, skončil 5.Gratulujem

15. apr 2026
avatar

Dakujeeeeem

15. apr 2026
avatar

Gratulujem dievčatá☺️ Nám to stále nefunguje. Zadáme ķód, klikneme a nič sa nedeje. Skúsili sme aj na inom Pc, a nič, žiadna odozva 🤨

15. apr 2026
avatar
@elanor

vysledky v akom slova zmysle. Lebo dnes som niekde citala, ze sice vysledky budu, ale nedozvieme sa, ci je alebo nieje prijaty.
To akoze len ci spravili a nesravili skusky?

@elanor nám na škole dali usmernenie, že ak urobila prijímačky, je naf čiarou a ma škola prioritu číslo jedna tak je automaticky prijatá

15. apr 2026
avatar

Predbežné výsledky, ak vyhovel a je na mieste 25 z 30, bude prijatý iba ak mal prioritu 1. Ak mal prioritu 2, ide na prijímačky na školu č.1🤔. Z toho vychádza, že poradie sa bude meniť v júni. Vtedy žiak zistí, či ho vzali na školu č.1-ak nie, automat by ho mal zaradiť na školu č.2, kde vyhovel a je na 25.z 30. Ak ho vezmú na č.1, tak jeho miesto na škole č.2 sa uvoĺní. Za 9 miliónov mohli aj lepší systém vymyslieť🤔

16. apr 2026
avatar

našťastie sme mali talentovú školu ako č. 1 a môžem si vydýchnuť:
8. miesto/kapacita na prijatie 92
298 bodov z 330
teším sa 😍

16. apr 2026
avatar

Ak sa dcéra umiestnila v poradí medzi prijatými a má prioritu 1, bude ešte niekde potrebné potvrdiť zaujem, ide z 8ho ročníka? Ďakujem.

16. apr 2026
avatar

My tiež už hneď ráno sme videli po zadaní prístupového kódu umiestnenie, na jednej škole 2.miesto a na druhej 22.miesto. Cize by mal byt prijatý na školu ktorú mal v preferencii na 1.mieste? Treba niekde niečo nahlasovať?
A take tie tabuľky so všetkými uchádzačmi a počtom bodov za jednotlive predmety budú kedy zverejnené na stránkach? Veď to vždy bývalo.

16. apr 2026
avatar
@blaznivababa

My tiež už hneď ráno sme videli po zadaní prístupového kódu umiestnenie, na jednej škole 2.miesto a na druhej 22.miesto. Cize by mal byt prijatý na školu ktorú mal v preferencii na 1.mieste? Treba niekde niečo nahlasovať?
A take tie tabuľky so všetkými uchádzačmi a počtom bodov za jednotlive predmety budú kedy zverejnené na stránkach? Veď to vždy bývalo.

@blaznivababa my máme dve talentové, jedna škola má to poradie ako tabulku na svojej stránke...druhá píše ze výsledky sú len v e-prihlaske

16. apr 2026
avatar
@hopeja

@blaznivababa my máme dve talentové, jedna škola má to poradie ako tabulku na svojej stránke...druhá píše ze výsledky sú len v e-prihlaske

@hopeja ja som zatiaľ nenašla ani na jednej z tých skol tu veľkú tabuľku.

16. apr 2026
avatar
16. apr 2026
avatar

aj naša je prijatá na talentový odbor ale prioritu má netalentový takže ide ešte 4.5. na prijímačky, dobre to chápem, však ?

16. apr 2026
avatar
@kajsi3

aj naša je prijatá na talentový odbor ale prioritu má netalentový takže ide ešte 4.5. na prijímačky, dobre to chápem, však ?

@kajsi3 áno dobre to chápeš

16. apr 2026
avatar
@evuska32

@kajsi3 áno dobre to chápeš

@evuska32 ďakujem pekne ... niekedy dala škola papier na dvere na druhý deň od prijímačiek a každý vedel na čom je, teraz budeme čakať do 1.6. ... pomaly koniec školy kde už chcú mať rodičia "kľud" , žiaci detto a budeme ešte riešiť školy ...aspoň ja to tak vnímam.

16. apr 2026
avatar
@kajsi3

@evuska32 ďakujem pekne ... niekedy dala škola papier na dvere na druhý deň od prijímačiek a každý vedel na čom je, teraz budeme čakať do 1.6. ... pomaly koniec školy kde už chcú mať rodičia "kľud" , žiaci detto a budeme ešte riešiť školy ...aspoň ja to tak vnímam.

@kajsi3 ale keď dieta skončilo na mieste ktoré kapacitne spĺňa , tak už je akoby prijaté nie? Nemusím sa už bat že by sa nejako posunul dúfam.

16. apr 2026
avatar
@blaznivababa

@kajsi3 ale keď dieta skončilo na mieste ktoré kapacitne spĺňa , tak už je akoby prijaté nie? Nemusím sa už bat že by sa nejako posunul dúfam.

@blaznivababa no to dúfam aj ja že to tak bude

16. apr 2026
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
@blaznivababa

@kajsi3 ale keď dieta skončilo na mieste ktoré kapacitne spĺňa , tak už je akoby prijaté nie? Nemusím sa už bat že by sa nejako posunul dúfam.

@blaznivababa uvidíme ako bude fungovať ten automat, či to "zvládne" spracovať tie všetky informácie, v Čechách to na prvýkrát padlo celé ...

16. apr 2026
avatar
@hopeja

@blaznivababa my máme dve talentové, jedna škola má to poradie ako tabulku na svojej stránke...druhá píše ze výsledky sú len v e-prihlaske

@hopeja prosím, v tabuľke na stránke školy sú výsledky zverejnené pod kódmi ( 12miestny) ,ktoré dostali pri podaní prihlášky? Naša škola zatiaľ nič.

16. apr 2026
avatar
@mana48

@hopeja prosím, v tabuľke na stránke školy sú výsledky zverejnené pod kódmi ( 12miestny) ,ktoré dostali pri podaní prihlášky? Naša škola zatiaľ nič.

@mana48 moja dcéra na škole je evidovaná podľa "identifikátora prihlášky"...kód čo prišiel do eprihlášky je na prístup k výveske s výsledkami

16. apr 2026
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
@mana48

@hopeja prosím, v tabuľke na stránke školy sú výsledky zverejnené pod kódmi ( 12miestny) ,ktoré dostali pri podaní prihlášky? Naša škola zatiaľ nič.

@mana48 áno pod kódmi je to

16. apr 2026