Výsledky prijímačiek na talentové školy budú kedy prosím? Ďakujem
Práve sme pozreli na e prihlášky a už máme výsledky.
vysledky v akom slova zmysle. Lebo dnes som niekde citala, ze sice vysledky budu, ale nedozvieme sa, ci je alebo nieje prijaty.
To akoze len ci spravili a nesravili skusky?
vysledky v akom slova zmysle. Lebo dnes som niekde citala, ze sice vysledky budu, ale nedozvieme sa, ci je alebo nieje prijaty.
To akoze len ci spravili a nesravili skusky?
@elanor Ak skúšky urobil úspešne a je v tabuľke na mieste, ktoré prijímajú, čiže napr 25.a berú 30 detí, tak môžete byť kľudní. Čakať budú len deti pod čiarou.
Nam ukazuje poradie, počet bodov a vyhovela.
Dakujeeeeem
Gratulujem dievčatá☺️ Nám to stále nefunguje. Zadáme ķód, klikneme a nič sa nedeje. Skúsili sme aj na inom Pc, a nič, žiadna odozva 🤨
vysledky v akom slova zmysle. Lebo dnes som niekde citala, ze sice vysledky budu, ale nedozvieme sa, ci je alebo nieje prijaty.
To akoze len ci spravili a nesravili skusky?
@elanor nám na škole dali usmernenie, že ak urobila prijímačky, je naf čiarou a ma škola prioritu číslo jedna tak je automaticky prijatá
Predbežné výsledky, ak vyhovel a je na mieste 25 z 30, bude prijatý iba ak mal prioritu 1. Ak mal prioritu 2, ide na prijímačky na školu č.1🤔. Z toho vychádza, že poradie sa bude meniť v júni. Vtedy žiak zistí, či ho vzali na školu č.1-ak nie, automat by ho mal zaradiť na školu č.2, kde vyhovel a je na 25.z 30. Ak ho vezmú na č.1, tak jeho miesto na škole č.2 sa uvoĺní. Za 9 miliónov mohli aj lepší systém vymyslieť🤔
našťastie sme mali talentovú školu ako č. 1 a môžem si vydýchnuť:
8. miesto/kapacita na prijatie 92
298 bodov z 330
teším sa 😍
Ak sa dcéra umiestnila v poradí medzi prijatými a má prioritu 1, bude ešte niekde potrebné potvrdiť zaujem, ide z 8ho ročníka? Ďakujem.
My tiež už hneď ráno sme videli po zadaní prístupového kódu umiestnenie, na jednej škole 2.miesto a na druhej 22.miesto. Cize by mal byt prijatý na školu ktorú mal v preferencii na 1.mieste? Treba niekde niečo nahlasovať?
A take tie tabuľky so všetkými uchádzačmi a počtom bodov za jednotlive predmety budú kedy zverejnené na stránkach? Veď to vždy bývalo.
My tiež už hneď ráno sme videli po zadaní prístupového kódu umiestnenie, na jednej škole 2.miesto a na druhej 22.miesto. Cize by mal byt prijatý na školu ktorú mal v preferencii na 1.mieste? Treba niekde niečo nahlasovať?
A take tie tabuľky so všetkými uchádzačmi a počtom bodov za jednotlive predmety budú kedy zverejnené na stránkach? Veď to vždy bývalo.
@blaznivababa my máme dve talentové, jedna škola má to poradie ako tabulku na svojej stránke...druhá píše ze výsledky sú len v e-prihlaske
@blaznivababa my máme dve talentové, jedna škola má to poradie ako tabulku na svojej stránke...druhá píše ze výsledky sú len v e-prihlaske
@hopeja ja som zatiaľ nenašla ani na jednej z tých skol tu veľkú tabuľku.
aj naša je prijatá na talentový odbor ale prioritu má netalentový takže ide ešte 4.5. na prijímačky, dobre to chápem, však ?
@kajsi3 áno dobre to chápeš
@evuska32 ďakujem pekne ... niekedy dala škola papier na dvere na druhý deň od prijímačiek a každý vedel na čom je, teraz budeme čakať do 1.6. ... pomaly koniec školy kde už chcú mať rodičia "kľud" , žiaci detto a budeme ešte riešiť školy ...aspoň ja to tak vnímam.
@evuska32 ďakujem pekne ... niekedy dala škola papier na dvere na druhý deň od prijímačiek a každý vedel na čom je, teraz budeme čakať do 1.6. ... pomaly koniec školy kde už chcú mať rodičia "kľud" , žiaci detto a budeme ešte riešiť školy ...aspoň ja to tak vnímam.
@kajsi3 ale keď dieta skončilo na mieste ktoré kapacitne spĺňa , tak už je akoby prijaté nie? Nemusím sa už bat že by sa nejako posunul dúfam.
@kajsi3 ale keď dieta skončilo na mieste ktoré kapacitne spĺňa , tak už je akoby prijaté nie? Nemusím sa už bat že by sa nejako posunul dúfam.
@blaznivababa no to dúfam aj ja že to tak bude
@kajsi3 ale keď dieta skončilo na mieste ktoré kapacitne spĺňa , tak už je akoby prijaté nie? Nemusím sa už bat že by sa nejako posunul dúfam.
@blaznivababa uvidíme ako bude fungovať ten automat, či to "zvládne" spracovať tie všetky informácie, v Čechách to na prvýkrát padlo celé ...
@blaznivababa my máme dve talentové, jedna škola má to poradie ako tabulku na svojej stránke...druhá píše ze výsledky sú len v e-prihlaske
@hopeja prosím, v tabuľke na stránke školy sú výsledky zverejnené pod kódmi ( 12miestny) ,ktoré dostali pri podaní prihlášky? Naša škola zatiaľ nič.

Dnes 16..4. ale môžu pridať hocikedy v priebehu dňa