Dnes som išla v lidli okolo.. Našťastie som nekúpila, nemuseli byť také isté, ale predsa 🙄
však módna pastelová farba.... 🙂 inak ja kupujem v LIDL a zatial OK
Pozeraj či má krásnu žltú odležaninu a také kupuj
tak by som bola sklamana aj ja. ja sa na melon stale tak tesim. ked nemate daleko a mas blocik treba vratit
Ďakujem za túto fotku. Stále mojim babám vysvetľujem, že melónik bude dobrý až v júli a nechcú mi veriť. Toto pomohlo.
my sme kupovali teraz v tescu a bol vyborny. ja tiez ked je moznost tak kupim radsej rozrezany
Ja som taky isty nedozrety kupila v tescu isiel cely do kosa 😔
Ak mas blok zanes ho naspat, vratia ti peniazky
este nieje cas na melony
my sme dnes kupili v tescu a vyzera velmi podobne
Ja kupujem uz len rozrezane a uz su fantasticke davno
@dusan_ko
V londyne som jedla v maji taky sladky melon ze som neverila 😉
ja melon vyberam tak, ze stonka musi byt sucha(alebo to co postonke ostalo), zvuk melonu po zaklopani taky zvonivy (nie duty, vzdy zaklopem na vsetky a tie co maju krajsi zvuk), zlta skvrna kde melon lezi na zemi nesmie byt velmi velka, a melon by mal byt tazsi, ako by si clovek pri pohlade nan myslel ze bude vazit (melon ma nejaku velkost a clovek predpoklada, asi aky tazky bude, ked ho zodvihne...po zodvihnuti by mal byt v skutocnosti tazsi,ako ste cakali....Toto mi poradil pestovatel melonu a zatial klop klop klop som vzdy vybrala dobre
Treba pozerat zltu odlezabinu a stopku musi mat suchu, ale toto teda nepotesi ale u nas sa to este nestalo
No melon je vzdy loteria. My len v Lidli kupujeme a este sme tento rok zly nemali. Tento co mame doma hodnotim na 1*,farbou,chutou a konzistenciou.
Ja kupujem na trhu a vzdy rozrezany a nemam problem 🙂 je sice drahsi, ale aspon viem ze ho zjeme :D
Ja som taky priniesla minuly tyzden z kaufu.
Ja som v Lidli kúpila dva týždne dozadu a šli sme sa potrhať... úžasný sladký a šťavnatý bol a bez jadierok.
Treba ist vratit☺
reklamacia. vratia dodavatelovi na odpis
Treba ho vratit
U nás v potravinách máme krásne červené a sladučké 😉
My v UK uz mesiac ficime na melonoch a za ten cas sa nam stalo len raz, ze nebol sladky.. inak vsetky super
No toto bol ze baby melon a skoro 4e.. Ale kupili sme minuly tyzden a bol fajnovy.


To co jeeee sak to je uplne nedozrety :O ja uz taketo cele nekupujem,uz dva roky,odkedy sme kupili tiez taky hnusny...uz len polovicky...