Ahojte,prosím vás, ktorý telefón robí že mega dobré fotky? Podľa toho si idem teraz vyberať, ostatné v ňom mi je v podstate jedno, len nech dobre fotí. Ďakujem 🙂
samsung s9/s9 plus je naj na fotky potom huawei p20..
Huawei p20 PRO alebo ten mate
Huawei
Honor 10
Iphone SE
Huawei P20 odporúčam
xiaomi redmi note 5
ja mám Huawei mate p20 a fotí krásne
Ja mám huawei zatiaľ len p9lite, ale s fotakom som max.spokojná a chystám sa na p20 .... ten je úplne 👌👌👌🔝
tie najnovsie rady maju vsetky top fotaky.
Ja som za iphone 7 a rady vyššie, kamaratka ma huawei p20 lite, skúšali sme odfotiť “rovnaké” fotky na rovnakých miestach a iphone výrazne krajšie, sýtejšie farby🙂
Ja mam huawei lite p20 a nie som moc spokojná...kedze mam male sídlo, každá foto rozmazana, ani jedna poriadna fotka, žiadna stabilizácia obrazu, len časti a zvyšok rozmazany...
Ja mam xiaomi mi 8lite. Zatiaľ ho mám krátko ale som spokojná.
Huawei p20 lite. Odporúčam. Ja som max spokojná a milujem svoj mobil 😍😄😂 aj cena je prijateľná.
Portrét s Huawei P20tkou veľkou... Ako príklad
Zeleň
Zviera
@zlatina0502 úžasné fotky 👍 musím ho mať 😀😍






ja mam lenovo moto g5splus uzastne fotky robi, mam kamosku fotografku a chvalila mi ich. https://recenzie.sme.sk/mobily/p/moto-g5s-plus