Anketa za ❤️❤️❤️
Ktorý z benefitov Dôvery je pre vás TOP?
👉 BabyBox v hodnote 50€
👉 Príspevok na zuby 100€
👉 DôveraLinka24
👉 Poistenie bábätká z pohodlia domova
👉 Doplatky za lieky 200+200
👉 Príspevok na pôrod v zahraničí
👉 Príspevok na ošetrenie u nezmluvného lekára
👉 5% zľava na nákup cez Zľavové portály
👉 Elektronická pobočka/aplikácia Dôvery
👉 Polročné predplatné časopisu Mama a ja ZDARMA
👉 Preplácanie očkovaní proti chrípke/kliešťom/hepatitíde A a B
👉 Nadštandardné izby za polovicu
👉 Program Bojovníci za zdravie
👉 Dôvera pomáha diabetikom/Dialinka
👉 Rekonštrukcia oddelení v nemocniciach
Bližšie informácie o benefitoch nájdete v skupine https://www.modrykonik.sk/group/10500/
To určite...lieky, ktore deti potrebuju nepreplatia ani jeden(od teploty,od kašľa,...)...ale reklamu maju
Kde poziadam o to predplatne mama.a ja?
@beababy to aj mna zaujma
@katarinka26 áno, uhradia. Tu je viac info a postup...https://www.dovera.sk/poistenec/benefity/pre-ce...
Prípadne aj A aj B https://www.dovera.sk/poistenec/benefity/pre-ce...
Pre mna naj bonus by bol, príspevok na zuby 😉
@evinka1809 🙂 treba absolvovať preventívnu prehliadku tento rok a byť poistencom
@bejulik31 dakujem, deti su urcite proti B, ale ideme do exotiky na dovolenku na buduci rok a to A sa bude hodit velmi, poradim sa teda s pediatrom, kedy dat A, dakujem za skvely tip
@bejulik31 to mi je úplne jasné 😉 poistenci sme a aj preventívku absolvujeme každý rok ☺️
@katarinka26 neni za čo, rada som pomohla 🙂
@bejulik31 dakujem uz som.nasla je to eletronickej podobe
@sonazitnanova áno, v elektronickej podobe, no aspoň nezaberajú miesto 😉
@bejulik31 chcem sa opytat ako to je s tou nadstandartnou izbou ze preplacaju polovicu to treba vybavit dopredu ci
@sonazitnanova tu je viac info: https://www.dovera.sk/poistenec/benefity/pre-ba...
@bejulik31 dakujem no cize tam kde pojdem ja niesu
Preplácanie liekov a aj baby box veľmi potešil 👍 super len tak ďalej
Pre mna urcite preplatky za lieky
Za nas takisto preplatok za lieky raz za cas....a teraz sa tesim na prispevok na zuby kedze ma to v marci caka☺...a konecne som zlomila muza nech prejde do dovery aj on👍
#bejulik31 ako to funguje prosim s tymi nadstadartnymi izbami?
@emine215
páči sa info: httpss://www.dovera.sk/poistenec/benefity/pre-babatka/ub...
dámy, srdiečka poslané, ďakujem za komenty 🙂
Ďakujem za 💙
fakt mi uhradia očkovanie proti hepatitide A ? aky je postup, uz pri vydaji vakciny bude 0 e doplatok, alebo musim podat ziadost , A je zltacka spinavych ruk ze ?
aktualne sa chystam vyuzit ockovania pre seba aj deti proti chripke a sestricka u dospelakov povedala ze 0 e budem doplacat a od 10. okt budu vakciny. tak by ma zaujimala aj A hepatitida, vzhladom k tomu ze jej bola vela v Ba takto pred rokom , Dakujem PS: vsetci sme poistencami dovery v rodine , ja najviac vyuzivam vracanie penazi za lieky rpiamo na ucet