icon
avatar
bejulik31
Správa bola zmenená    11. júl 2018    

Dobre ránko 🙂, keďže nám dnes absentuje 🌞, tak vás poteším ❤️❤️.
Stačí napísať do komentu, čo vás prvé napadne pri slove wellness ...

#srdiecka #dovera

avatar
11. júl 2018
avatar

relax, ničnerobenie 😉

11. júl 2018
avatar
11. júl 2018
avatar

oddych

11. júl 2018
avatar

Co to je a jedy to vynasli? 😂😂😂

11. júl 2018
avatar

Malo but kedy sorry blby mobil 🙆

11. júl 2018
avatar

Oddych uvolnenie odreagovanie od dennodennych starostí...

11. júl 2018
avatar

Vlnky v bazéne

11. júl 2018
avatar

Masáž a relax 😉

11. júl 2018
avatar

Relax 🙂

11. júl 2018
avatar

oddych, klud, relax

11. júl 2018
avatar

Vypnúť

11. júl 2018
avatar

Vaňa ,masáž,sviečky a dobre vínko 😊

11. júl 2018
avatar

oddych, relax

11. júl 2018
avatar
11. júl 2018
avatar

Oddych 😊

11. júl 2018
avatar

Relax ❤️

11. júl 2018
avatar

Oddych 🙂 🙂 🙂

11. júl 2018
avatar

Oddych

11. júl 2018
avatar

Vôňa, oddych, príjemná hudba, uvolnenie

11. júl 2018
avatar

Masáž

11. júl 2018
avatar
11. júl 2018
avatar

Masáž

11. júl 2018
avatar

Keď je welless hotel jednoznačne sauna..🙂

11. júl 2018
avatar

Oddych,masaš

11. júl 2018
avatar
11. júl 2018
avatar
11. júl 2018
avatar
11. júl 2018
avatar

Oddych,pohoda

11. júl 2018
avatar

Oddych

11. júl 2018
avatar

@nini1978 @majerkovam @erikaemkina @dadka0800 @tinusiatko @silviazlatka @zuzla14 @radkatalajkova @janicqa284 @bucko555 @gir @maria2311 @hili @zuzin78 @liennka90 @sasena158 @capriromz @dena86 @flonik @renus92 @anelehka @1kvetinka6 @katka013 @martuska174 @feherova1988 @cadulka2908 @maya_zilina @merylivi @danka_1
kočky, ďakujem za komentáre, vidím, že každá jedna z nás potrebuje na materskej ODDYCH, RELAX a MASÁŽ 😀 😀 😀 ... takže ja vám to síce neviem poskytnúť - aj keď by som chcela 😀 ale aspoň vás poteším srdiečkami /ktoré by ste už mali mať/ a skúste šťastie o jeden taký wellness pobyt v súťaži - všetky info sa dozviete tu: https://www.modrykonik.sk/blog/bejulik31/article/vyhrajte-pobyt-v-kupeloch-6uj8du/

11. júl 2018
avatar

Dakujeem

11. júl 2018
avatar

@bejulik31 ďakujem🙂

12. júl 2018
avatar

ahoj, u mna je relax ist do lesa na huby s mm nasou malou a samozrejme s hafanom 😉
aaa dat si do lavora vonavu sol na nohy a v klude vypit kavicku 😉😝

12. júl 2018
avatar

Ďakujem🙂

12. júl 2018
avatar

Ďakujem a želám každej jednej z nás čo najviac oddychu

12. júl 2018