icon

Baby? 😳

avatar
26. okt 2016
avatar

Podla mna negativny

26. okt 2016
avatar

nevidim nic ty ano?

26. okt 2016
avatar

Ja tam nic nevidim. Skus ked o par dni 😉

26. okt 2016
avatar

Tiez nic nevidim

26. okt 2016
avatar

Tiez nic

26. okt 2016
avatar
26. okt 2016
avatar
26. okt 2016
avatar

Tiež tam nič nevidím

26. okt 2016
avatar

ja tam vidim, slabucke a asi len polku

26. okt 2016
avatar

Ako píšu baby, nic tam nie je.... skus za pár dni....

26. okt 2016
avatar

Skus z ranneho mocu 😉

26. okt 2016
avatar
26. okt 2016
avatar

nic tam nieje

26. okt 2016
avatar

neg aspoň podľa tohto

26. okt 2016
avatar

Baby, ja práveže chcem negat., tiež tam nič nevidim, ale potrebovala som to aj od iných počuť pre istotu 😂😂😂 Vďaka vám 😚

26. okt 2016
avatar

Ty si 😄

sticker
26. okt 2016
avatar

@bejulka11 zalezi od toho kedy si mala ovulaciu , ak si ju mala pred tyzdnom tak negativny este moze byt 🙂 to ze ti meska znamena ze sa ti posunula aj ovulacia.

26. okt 2016
avatar

@stastna17 ovulku som mala (aspoň podla appky) 8. 10 🙂 Uvidime no, hadam to je tak, ako to vyšlo 😃

26. okt 2016
avatar

@bejulka11 appku vymaz 🙂 ona nevie kedy mas ovulaciu je to mobil 🙂 staci stres a posunie sa to aj o tyzden takze ak nechces byt tehotna sleduj telo a nie appku.

26. okt 2016
avatar

@bejulka11 ak si mala ovulaciu 8.10. tak do 2 tyzdnov by si mala ms ak ju nemas a nie si tehotna tak sa ti ovulacia posunula

26. okt 2016
avatar

@stastna17 nuž, nepovedala som, že sa na ňu spolieha, no je perfektny pomocnik 😉 a ďakujem za vysvetlenie ☺☺ 😘

26. okt 2016
avatar

@bejulka11 nie je zac, to ze tebe sa v tele nieco zmeni ona nezaznamena. ja som otehotnela ked sa mi ovulaciu posunula v 24 den cyklu ked uz som mala mat pomaly ms. nie ovulaciu. staci stres, zapal, zmena prostredia hoci co a stane sa ...

26. okt 2016
avatar

@stastna17 Hej, ono je pravda ze velmi to neriešim a nesledujem, tak preto tie obavy 🙂

26. okt 2016
avatar

@bejulka11 no ved preto prave niekedy su necakane tie tehotenstva lebo zena otehotnie vtedy ked "nema plodne dni" 😀 ja mam nastastie po porode taku ovulaciu ze mne netreba nic vie presne kedy ju mam na minutu presne 🙂

26. okt 2016
avatar

Nic to som aj ja mala a meskali mi tyzden

26. okt 2016