icon
47 / 621
avatar

kalimero jeeej

13. máj 2015
avatar

neviem si spomenut, co bolo presne vnutri? nejake cukriky?

17. máj 2015
avatar

@nutrimas ano cukriky🙂 tiez som mala a nie jedno🙂

18. máj 2015
avatar

Ja ze tam bola pena do kupela, lebo sme to mali v kupelni.

17. okt 2016
avatar

@eva.ballester myslím, že také drobné farebné cukríky tam boli 🙂

17. okt 2016