icon

A máme to opäť tu 🐑😀

avatar

stara dobra klasika musi byt 😀

29. mar 2024
avatar

Uz som sa bala, ze tento rok to bude bez tohoto obrazku 👍

29. mar 2024
avatar

ale aspon to skusili, narozdiel odomna😀

29. mar 2024
avatar

@galioska ja to ani neskusam, lebo to by dopadlo aj horsie ako toto na obrazkoch 😂

29. mar 2024
avatar

Milujem tento obrazok ! Ten druhy v druhom rade je moja srdcovka 😄

29. mar 2024
avatar

Niektoré psíky sú celkom vydarené.

29. mar 2024
avatar

@muchotrafka298 to hej cista nocna mora uz toto🤭

29. mar 2024
avatar

Este tento mi tu chyba 🤣

29. mar 2024
avatar

Mne sa niektorý podobajú na maltezakov ...

29. mar 2024
avatar

@xlilienx to este nie je take zle, lebo pes alebo baran, akoze zviera jak zviera...mne polovica pripada ako z hororu a druha polovicka tak, ze sa bojim co len pozriet na obrazok 😂

29. mar 2024
avatar

Bože, baby, tie vaše komentáre sú lepšie ako tá fotka 😂

29. mar 2024
avatar

Ja prave....nist...musim repete 😂kazdy rok je krasny,proste raz to muselo prist 🤣

29. mar 2024
avatar

Krásne obludy 😀 Ale snaha bola, to je hlavné

29. mar 2024
avatar

Čakala som kedy niekto dá sem tieto fotky pretože bez toho nemôžu byť veľkonočné sviatky. 🐣🐣🐣🐣🐣😃😃😃

29. mar 2024
avatar

Už si vyberám vzor ktorý bude ten náš 😀 poobede sa chystáme piecť tak som zvedavá aký sa nám podari

29. mar 2024
avatar

@4stanka4 potom by si nam aj fotku sem mohla dat, my to odborne posudime 😂 Len teda dufam, ze sa nebudes inspirovat obrazkom 😂

29. mar 2024
avatar

@muchotrafka298 keby bolo na mojej malej tak by si určite vybrala nejakého 😀

29. mar 2024
avatar

@alexandra_saska cukrari vyrabaju z nepodarkov a odrezkov puncove gule 🙂 mozno ti vznikne novy recept 😉

29. mar 2024
avatar

boze milujem tento obrazok..normalne tazko vybrat, na kazdeho ked sa zahladim tak sa musim strasne smiat..ale top je asi posledny 😂😂🙈

29. mar 2024
avatar

Uplne,ze horor to vomne evokuje.

29. mar 2024
avatar

@ivik4 aj myslis bieleho s cervenymi ustami a ocami, tak aj moj 😆 uplne ako gremlin

29. mar 2024
avatar

@oxiba ano,tie su na zozname pri kazdom vacsom peceni 😁😁

29. mar 2024
avatar

😬😬😬😬👌👌🤦‍♀️

29. mar 2024
avatar

@ivik4 ten vyzera ako Ratafak plachta 🤣🤣🤣

29. mar 2024
avatar

@kikiballa po priblizeni cely Dobby 😄

29. mar 2024
avatar

@kikiballa smejeme sa so synom lebo sme robili pred pár dňami a on mi na tohto hovorí: haluškový 😂😆😜

29. mar 2024
avatar

@zuzana2910 tiež som hneď pozerala,že aké veľkonočné čivavy a iné zvery😄

29. mar 2024
avatar

@kikiballa ten zúfalý pohľad 😆

29. mar 2024
avatar

@4stanka4 na každý rok si môžeš dať jedného 😄

29. mar 2024
avatar

Tak pre veľký úspech ešte pár inšpirácií 😄

29. mar 2024
avatar
29. mar 2024
avatar
29. mar 2024
avatar
29. mar 2024
avatar
29. mar 2024
avatar
29. mar 2024
avatar
29. mar 2024
avatar
29. mar 2024
avatar

A môj favorit 😀

29. mar 2024
avatar

@belasy_motylik Ja ich milujem všetky, toto ma vždy tak vie pobaviť 😀

29. mar 2024
avatar

@belasy_motylik ten jeden vyzera ako Ratafak Plachta krizeny z Junikornom 😂😂😂😂😂😂😂

29. mar 2024
avatar

Strašne sa musím smiat

29. mar 2024
avatar

@4stanka4 ja si vždy predstavím taký krásny, slávnostne prestretý stôl ... a na ňom .... 😂

29. mar 2024
avatar

@belasy_motylik syn sa ma opýtal, či je ten predposledný praženicový 😅

29. mar 2024
avatar

tak hlavne, ze su chutni 😀

29. mar 2024
avatar

@petraslov inak, to by mohlo byť, syn aký kreatívny 😀

29. mar 2024
avatar

@belasy_motylik ten druhy poslaný 18:11,to je lama😄

29. mar 2024
avatar

@yvankamala áno a ešte krížená s koalou 😂

29. mar 2024
avatar

@petraslov 😅 môže byť. Je tam x zvierat, akurát ten baran nejako chýba 🤔

29. mar 2024
avatar

@yvankamala dobre som sa zasmiala aj so synátorom, keby som ho skúšala robiť ja, nebol by o nič horší od vystavených 🤣

29. mar 2024
avatar

@petraslov a keby som ho robila ja,trúfam si povedať,že by kľudne mohol byť víťazný 😂 preto sa do toho radšej nepustam 🤭

29. mar 2024
avatar

Obdiv všetkým ženám čo sa na toto vôbec dali 😁... drvivá väčšina z nich musela vedieť že to nedopadne dobre. 😅

29. mar 2024
avatar

Omg ešte som nevidela nič horšie ako toto...a tento výtvor vidím fakt 1x. 😁 Normálne ma naplno. 🤢😅😅😅 Veď to vyzerá ako skutočná zdochlina s kusom odtrhnutého zhnitého mäsa. 🤮😂

29. mar 2024
avatar

@lily39 tento je najlepšia veľkonočná stálica. 👍😃 Ako taká dobre zachovaná múmia. 😁

29. mar 2024
avatar

😀😀😂😂😀 fešáci 😀😀😀😀

30. mar 2024
avatar

Toto by sa malo poslať nejakému režisérovi hororov alebo Kingovy skvela vizualizácia na ďalšiu knihu. Názov by mohol byť predpeklie Veľkonočné. Skvelá fotka.

30. mar 2024
avatar

@belasy_motylik ten druhy co si pridala v komentaroch je nahodou zlaty, celkom ako lama... To by bola inspiracia pre tu maminu, co dava tie vtipne prispevky s lamami, neviem teraz jej nick

30. mar 2024
avatar

@mamatroch @misulka22 🙂 pozri Dalajlama tu ma súkmeňovcov 😀

30. mar 2024
avatar

Už mi aj FB podstrkáva nové inšpirácie, no jednoducho musím 😁

30. mar 2024
avatar
30. mar 2024
avatar
30. mar 2024
avatar
30. mar 2024
avatar
30. mar 2024
avatar
30. mar 2024
avatar
30. mar 2024
avatar
30. mar 2024
avatar
30. mar 2024
avatar
30. mar 2024
avatar
30. mar 2024
avatar
30. mar 2024
avatar
30. mar 2024
avatar
30. mar 2024
avatar

Prihodím Tí do albumu aj žížalkového😄

2. apr 2024