Keď vám 12-ročný syn povie: " Čo by som dal za to, keby som mal v budúcnosti pri sebe takého chápavého človeka, ako si ty ..." nič na svete nie je v tej chvíli viac 😊.
@tehulka2011 nereálne čo konkrétne? 🙂
ze to povedal 12rocny 🙂 ale nevravim, ze ti neverim
@tehulka2011 citovala som to doslovne, on sa tak vyjadruje.
@belasy_motylik super, je urcite vynimocny
@tehulka2011 nemusí byť výnimočný, len ho rodičia vnímajú a počúvajú. Je veľmi veľa takých detí, ale nik ich "nepočuje" 😏
@belasy_motylik ❤️❤️
Boze... Normalne mi zahrialo pri srdci. ❤️❤️❤️ Ja mam tiez doma synceka, sice este iba 16 mesacneho, ale uz teraz mi chyti do ruk moje lica a da pusu. 🥺 Neskutocny pocit. ❤️🌷
@tehulka2011 prečo? Veď 12 ročný je už veľký chalan.
Tiež sa mi nezdá, že túto vetu sformuloval 12 ročný 😉
Keď je 12 ročný chlapec inteligentný, plus empatický a citlivý, tak je takéto vyjadrovanie pre neho úplne prirodzené. Poznám to aj ja a som šťastná, že je to tak.
@janka1011 ja mam doma 10 rocnu a ma podobne hlasky. Treba sa detom venovat a vysledky sa dostavia.
chlapci by sa v tomto veku mali od matky pomaly odputavat. Potom sa zeny stazuju, ze skoro vsetci chlapi su mamickari 🙂
Krásne 😍. Váš synček je určite veľmi rozumný a empatický a zároveň aj šťastný, že má pri sebe takú maminku ❤️
to znie nerealne 🙂