icon
1 / 1
avatar

To už vysla? Zajtra musím kúpiť

14. dec 2021
avatar

@bianka... Kúpila som ju už v nedeľu 🙂

14. dec 2021
avatar

Ďakujem za tip, aj ja iba 1x ročne 😂

14. dec 2021
avatar
14. dec 2021
avatar

ano tiez kupujeme iba to vianocne dvojcislo 😃
ale poviem ti rok co rok ten isty program 😂

14. dec 2021
avatar

@medulienka03 a ja sa každý rok na ten istý program teším 😊👍

15. dec 2021
avatar
15. dec 2021
avatar
15. dec 2021
avatar

✌️ Jaaaa

15. dec 2021
avatar

Ja. 😉

15. dec 2021
avatar

Aj ja 🙂

15. dec 2021
avatar

Ja 😜

15. dec 2021
avatar
15. dec 2021
avatar

@belasy_motylik ANOOOOOOOOOOOOOOOOOO

sticker
15. dec 2021
avatar

Mama to kupuje stale, ale cez Vianoce sa mi zda, ze su tam stale tie iste clanky - po stopach Popolusky, osudy princezien..

15. dec 2021
avatar

Včera vravím mužovi že toto si musím kúpiť 😂😂

15. dec 2021
avatar
15. dec 2021
avatar

Vďaka za pripomenutie 😁

15. dec 2021
avatar

Akurát som ju dnes ráno kúpila. 🙂

15. dec 2021
avatar

Aj ja 🤣

15. dec 2021
avatar

A so.zvyraznovacom si podciarkujem filmy co opat musim vidiet.

15. dec 2021
avatar

Ja už mam tiež doma už aj zvyraznovacom zvýraznené co budem pozerať 🙋‍♀️🎄

15. dec 2021
avatar

Ja tiez iba 1x v roku.

15. dec 2021
avatar

Ja kupujem raz v roku a mám vtedy takú radosť už je kúpena ☺️

15. dec 2021
avatar

Aj ja, už ju mám doma🙂

15. dec 2021
avatar

Aj my len raz do roka a už je doma.

15. dec 2021
avatar

@zuziiiii toto robím aj ja každý rok 😁 a už začali aj deti zvýrazňovať 😁

15. dec 2021
avatar

Jaaaaa😊Včera som akurát kúpila a smiala som sa,že s obálkou sa už niekoľko rokov nepohrali😂Ale tak to má byť.I moje deti milujú vianočné číslo a vždy si fixou vyznačia,čo chcú určite vidieť😊

15. dec 2021
avatar

Presneee.
Dakujem za info že už treba zobrať.
Len na Vianoce😊😊😊

15. dec 2021
avatar

Jaaaa 😃iba na Vianoce 😬

15. dec 2021
avatar

Aj my 😀😀😀

15. dec 2021
avatar

Aj jaaaa. Presne, len tuto vianočnú. Muž má zakaždým nervy, že načo?😁

15. dec 2021
avatar

Ja som kupovala tv max, keď televízia už nebola, je menší no neni tam všetko.

15. dec 2021
avatar

Môj muž povedal, že to už je taka vianočná tradícia, že si kúpim eurotelevíziu a krúžkujem rozpravky, čo chcem vidieť ( kľudne aj tri v jednom čase 😂)

15. dec 2021
avatar

To ešte existuje? 😅 Fakt som nevedela. Kedysi sme kupovali pravidelne.

15. dec 2021
avatar

Anoooo... moja mama...som myslela, ze len myyy 🤭😆 ozaj len raz rocne, ked je vianocna a najhrubsia 🙂 aj starkej tak kupujeme

15. dec 2021
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Aj ja len raz za rok,,, pokruzkujem vopred, čo sa bude pozerať... Televízia patrí k predvianočnému času 😉...

15. dec 2021
avatar

A ja už sa bála, že len ja mám takú úchylku 🤣✌️ úž pár rokov, len toto jedno vydanie 🤣

15. dec 2021
avatar
15. dec 2021
avatar

@tiumen wau, super zbierka 😍

15. dec 2021
avatar

Aj ja ✌️ už som aj krúžkovala 🤭😂😂

15. dec 2021
avatar

Aj ja 👌😂

16. dec 2021