icon
1 / 1
avatar

Aj ja. Bola to krásna vôňa čerstvej kávy

23. apr 2024
avatar

pamatam a mne sa zda ze u nas v korune ho este stale maju

23. apr 2024
avatar

pamätam velmi dobre,,aj tieto kosiky 😂

23. apr 2024
avatar

@oxiba @jarnajar tu mate svojho milacika, damy 😀

23. apr 2024
avatar

tie košíky... čo sa tam už len zmestilo...
a v súčastnosti chodíme s veľkými "vozami" po predajni - a plné že ide z toho všetko popadať... 😀

23. apr 2024
avatar

Nádherné spomienky..pri tomto ma teraz napadá, minule prišla staršia pani ku nám do cukrárne, či by sme jej vedeli pomlet kávu 🙂

23. apr 2024
avatar

Každý týždeň ma mamina posielala nech idem kúpiť a pomeliem ja som od malička milovala vôňu čerstvej kavy

23. apr 2024
avatar

donedávna bol mlynček aj tu vo veľkom supermarkete. Kým v ňom niekto nezomlel štiplavú papriku.

23. apr 2024
avatar

@mimimoje 😲😲😲

23. apr 2024
avatar

@mimimoje čo tých ľudí ešte nenapadne ako ostatným znepríjemniť život 🙈

23. apr 2024
avatar

@deti95060810 zmestilo sa tam to, co vtedy socialisticky obchod ponukal a kolko mal socialisticky obcan peniazi. 😁

23. apr 2024
avatar

Strasne som sa bala toho mlynceka

23. apr 2024
avatar

Tie košíky by som brala hneď naspäť ako alternatívu k tým kovovým kamiónom. Neznášsm, keď idem na malinký nákup a musím brať veľký košík. V lidli často nakupujem s detským. To mi stačí až, až.

23. apr 2024
avatar

My sme ho nasli nedavno v sklade a fungoval. Sice hucal a chvilu sme mali pocit ze je zemetrasenie ale pomleli sme kavu iba kvoli tej voni.🤗🤗

23. apr 2024
avatar

@zuzinka888 mňam, tú vôňu budem cítiť už asi navždy, to sú podľa mňa nezničiteľné stroje 😀

23. apr 2024
avatar

@deti95060810 zmestilo sa tam akurat tolko, kolko si odniesla v sietovke v rukach domov.. vtedy ozaj malokto chodil na nakupy autom.. vacisnou nemal akym 😀

23. apr 2024
avatar

Mna udivovalo to klopkátko, ktore malo pomoct kave prichytenej v stroji do sacku..

23. apr 2024
avatar

@livka_ na to som aj úplne zabudla 😀

24. apr 2024
avatar

Teraz prve co mi udre do nosa smrad z piva z flaskomatov.
Hned by som vratila tieto mlynceky aj stare osupane kosicky👍🏻🙂

24. apr 2024
avatar

@martina2ve na mňa tá vôňa pôsobila až tak upokojujúco 😀

24. apr 2024
avatar

tá vôňa bola úžasná, doteraz mám rada vôňu čerstvo namletej kávy.🙂

24. apr 2024
avatar

@dankakuc ja tiež a to kávu vôbec nepijem 🙂

24. apr 2024
avatar

@belasy_motylik to bolo radosti keď sme ako deti pekne mohli byť nápomocný mamke pri mletí kávy v obchode... A nezabudnem ešte ako vedela mamka uzavrieť ten obal.... Zhora skladať a boky ohnúť dovnútra

24. apr 2024
avatar

@brendaa u nás nikto nepil kávu, takže ja som o tieto momenty definitívne prišla, mne musela stačiť tá vôňa a tie zvuky mletia 😁

24. apr 2024
avatar

U nás v obchode ešte stále je a používajú ho.

24. apr 2024
avatar

Keď som bola malá, tak mi z tej vône bolo zle. Ale dnes je to nostalgia, pokojne by som ho v obchode prijala. Aj keď ja zrnkovú kávu nepijem.

29. apr 2024
avatar

@zuzitko74 ja tiež nie, ale vôňu kávy milujem 🙂

29. apr 2024
avatar

asi som divna, kavu si meliem doma stale a vonia mi stale :DDD ale na tomto stroje som mala rada ten klopacik, cim sa buchalo o tu ciernu onu.. z kade ide kava :DDD
A ku kosikom? tieto male su super, lebo do tych vozikov nalozim velakrat viac ako odnesiem a potom sa taham domov ako nejaka mulica :DD

29. apr 2024
avatar

Velmi dobre si pamätam.vtedy som este robila v obchode a casto som zakaznikom mlela na tom mlynceku kavu😊

29. apr 2024
avatar

U nás v obchode je dodnes🤷🏻‍♀️

29. apr 2024
avatar

Aaaach, toto bola vôňa voľna.. lebo pomletu kávu som vnimala cez víkend.. neviem či sme chodili mlet v piatok poobede, alebo bývalo otvorené aj v sobotu doobeda, ale pamätám si že vždy keď to naši riešili, bolo volno a mne bolo tak super že táto vôňa mi evokuje bezstarostnost a voľno od školy.. (školu som bohužiaľ úprimne neznášala )

29. apr 2024
avatar

V jednote

29. apr 2024
avatar

Ja. Málokedy sme mleli v obchode. Vraj tam zostávala pomletá káva v zásobníku a keď tou páčkou viac krát "klepol" tak mal zadara 😉

29. apr 2024
avatar

Skvelá vec 😉

29. apr 2024
avatar

Presne si to pamatam 😀 stara dobra jednota 🥳

29. apr 2024
avatar

@teki1 tak to máš iný unikát 😊

29. apr 2024
avatar

@belasy_motylik Ďakujem 🍀

29. apr 2024
avatar

@janulka1802 ja si nosím svoj pletený

29. apr 2024
avatar

Moja maminka pracovala v jednote u nás na dedine a toto som mala celé detstvo

29. apr 2024