icon

Moja prvá úroda 🙂
A polovicu som ešte nechala vonku

avatar

Co je to? 🤷‍♀️

25. sep 2022
avatar

Pampová tráva

25. sep 2022
avatar

A co s tym?
Do vazy? Dost to pusta smeti

25. sep 2022
avatar

@natalka13 stačí zalakovat lakom na vlasy 😊

25. sep 2022
avatar

Je prekrásna
Tiež sa chystám si spraviť taký väčší záhon

25. sep 2022
avatar

@victory1
@natalka13 dievčatá to len tak pre potešenie 🙂 tak ako píše @fineta zalakovať
@glorikarebeka určite si urob. Tieto sú na vždy slnečnom mieste darí sa im famózne ani ich nepolievam kvitne ich neúrekom a druhé mám pri plote v tieni sú síce krasne zelene a len 1 ks kvitne.

25. sep 2022
avatar

@bianka... Úprimne Ti ich závidím!!!😁😁 Mne sa neprijala, dokelu! 🥴🥴🥴😁

25. sep 2022
avatar

krasa a dik za tip s lakom

25. sep 2022
avatar

Mám dve. Jedna kvitne každý rok,druhá nie. Dočítala som sa,že je samčia-skúsenosti🤷🏻‍♀️
Viete poradiť??

25. sep 2022
avatar

@bianka... Môžem sa spýtať odkiaľ je veniec

25. sep 2022
avatar

@bianka... Prosim ta ako ju prezimujes?

25. sep 2022
avatar

@glorikarebeka áno kupovaný min.rok

25. sep 2022
avatar

@wecenko bola sadena min.rok v juny. Absolútne nič som s nimi nerobila.

25. sep 2022
avatar

@bianka... Krása a ten veniec máte odkiaľ 😇

26. sep 2022
avatar

@majjka136 kupovaný min.rok tu:

26. sep 2022
avatar

@bianka... dakujem pekne 🙂

26. sep 2022