Ja mam podobny,ale robim z neho lekvarove perky🙂 a je hrncekovy
20. júl 2022
Bože, mňam😍
20. júl 2022
bienennest
autor@januska131 🤗🤗🤗
20. júl 2022
Mnam
22. júl 2022
Oh aké hriešne chúťky mi robíš
22. júl 2022
Mnam 😋
22. júl 2022
bienennest
autor22. júl 2022
@emily_666 hrncek vody lyzica brav masti, roztopit, do toho hrncek hladkej muky( raz som dala polohrubu,boli tvrde🙁) odpalit cesto. Do mierne vychladnuteho jedno cele vajicko a zas hrncek muky zmiesat ak sa ti lepi velmi na ruky prisyp si este muku, cesto musi byt mäkké ale nelepive, rozvalkat a mozes krajat plnit a dat varit.
Ked vyplavaju hore,necham este chvilu povarit a von snimi.
Oni este zvacsia objem,ked sa varia. Ale su vyborne makke aj na druhy den. Mrazit som neskusala, vacsinou sa zjedia na obed
23. júl 2022

#recept- https://recepis.sk/2022/03/03/krupicove-odpalov...