Ďakujeme z inšpiráciu.
Skusim
@bienennest Taliani sú v tom majstri. Oni majú všetko premyslené. Má to logiku a jedlá sú jednoduché.
@elly23 uplny suhlas, jednoduche suroviny a vzdy velka dobrota
aj ja ich určite skúsim.Cestovín sa neviem dojesť,jedla by som ich aj každý deň na rôzne spôsoby 🙂 Najviac sa mi tieto podobajú na zapečené bolonské tie robíme doma často,akurát ten syr dávam aj ja iba na vrch a tak zapečiem.Tak som zvedavá či to bude také šťavnaté
Paradaaa, vyskúšam 😃👍 vyzerajú super 🤤
vyzerá to chutne. 🍀 A zase krásna fotka 😍
@sanen vdaka 😘
@bienennest Ja si uvarene cestoviny vsdy premiesam s omackou a syrom a tak dam do pekaca 🙂
Vyzeraju vyborne. Este som ale nepocula, ze syr a omacka sa dava az na vrch. Ved to muselo byt suche.
@stanulienkat aj je, teda vrchna vrstva je skvela ale cim clovek hrabe nizsie o to je to suchsie


#recept- https://recepis.sk/2022/08/24/super-jednoduche-...