Dobrý nápad, ja zvyknem podobnú zmes zapiecť. Vyskúšam aj takto nezapečené 🙂
19. aug 2022
Ano.Vzdy ,ked prideme odniekial,snazim sa nieco uvarit i doma.
S laskou spominam na gozleme,ked som musela 2 dni vetrat dom od dymu😂
Toto vyskusam,dakujem.Mam rada taketo jedla,akurat s margarinom by som to nezvladla.😁
19. aug 2022
bienennest
autor@amel 😅😅😅 gozleme sa v turecku robi aj vonku pod holym nebom asi prave pre to.. inak namiesto margarinu kludne mozes dat aj maslo ak ti viac chuti
19. aug 2022
@bienennest tak vies,neda to pokoj,kym to neskusis😁 Ano,videla som v zatvorke,iste nahradim. Dakujem.
19. aug 2022
Urcite vyskusam. Len ma pobavil ten mily preklep,....kavova...150l :D taku kavovu sialku by som brala :D
20. aug 2022
bienennest
autor@petrooshka 😂😂😂 radsej nie, to by clovek nespal 3 dni v kuse po tolkej kave
20. aug 2022

#recept- https://recepis.sk/2022/05/11/bezmasite-karbona...