Vieš neskutočne dobre nafotiť svoje jedlo, ty si povodne fotografka resp. robila si nieco s marketingom. Naozaj pekne fotky robis
7. sep 2022
bienennest
autor@oxiba dakujem ti krasne za tvoje mile slova, potesili. Fotenie jedla je len moje hobby. Inak pracujem ako projektovy manazer teda uplne z ineho smeru 😁
7. sep 2022

#recept- https://recepis.sk/2022/09/06/rychla-rajcinova-...