iba ja mam pocit ze z krasnej tradicie MIKULAS sa stalo superenie kto ma toho najviac ? jasne ja mam tiez foto ako sa mi syn tesi ale usporiadak vsetky sladkosti VSETKY tak aby bolo vidno kolko toho dostalo a potom to davat vsade na net mi pride byt cez 😒
MOJ NAZOR nekamenovat 😉
a hlavne - my vlastne iba závidíme 😁
Asi viem na čo narazas a tiež som sa nad tým pozastavila. Aj moji toho dostali veľa ale dokopy dvaja ani zďaleka toľko. A už teraz tvrdím že niektoré veci skončia v koši lebo toľko sladkého nezjeme ani styria
@nyusika nerozumiem co z toho bolo sen 😀
Ved to hanobili celu jesen a vy im to takto kazite? Najblizsie to znova urobia v jari s velkonocnou vysluzkou...
@blondinka152
no mať niečoho cela 😁😁
veľa
Poznáš to že čím viac pásikov tým viac adidas 😁😁 tak toto je rovnaké len v “ružovom” 😁😁
mne to tu vôbec tak neprišlo. Ja som sa viackrát potešila z dnešných mikulášskych príspevkov. A sladkosti som ani neregistrovala, asi preto ma to tak neiritovalo. Asi som si všímala iné veci, deti a slová mamiek. Môj názor baby, ale vážne :D
A to je len Mikuláš čo to bude na Vianoce . Samé stromčeky.....koláčiky - 50 druhov a tie darčeky. 😂 Akože o Tom sú Vianoce ???? Áno pre väčšinu ľudí áno o Tom. 😭 Bohužiaľ
ale nech daju ved to je kazdeho vec , je jedno ci to je Mikulas, Vianoce Velka noc
Panecky ved kazde dieta dostalo balicek a nie jeden.. a hadam ziadne kvoli tomu neplakalo od zialu ale tesilo sa....mna ani len nenapadlo deti fotit nie to este vesat to na net 🤦
jasne aj moj maly ma toho dost naozaj dost 😀 ( polku spraskam ja s jeho otcom 😂 ) ale neviem mne to pride ako chvastat sa ... cakam za chvilku foto darcekov 😂 kto ma viac vyhrava 😂
@ivonluk toto ma dostalo 😅
@nyusika jasne ako inak 😂 zavidime 😂
skratka viem už na čo narážate, ale ostatné príspevky boli dnes pre mňa pohodové.
@lienkashoppingqueen ono takych prispevkov je vela a vsade nejde o daky konkretny ja mam cely fb zapratany obsahom balickov 😀
Aj ja som fotila a nemala som vôbec potrebu dať sem foto, len som ráno na koníka civela, už nič vydržať do januára, ja som nedala ani fb nikde nič a načo? Prečo moje dieťa nedostalo banan , ale deku po ktorej túži, že to Mikuláš nenosí? Ale mandarínky, banány, keksiky? To mame každý deň
aj táto dievka posluchala
to iste aj si stromcekmi... ktora ma skor postaveny 😂🤣
@majenko zial uz o tomto to je fotme vsetko a vesajme to na vsetky siete ved o tomto to je a nie o detoch,rodine,tradiciach ☹ jednoducho preteky ☹
@zuzu9906 tal ja tiez fotim drobcov skoro stale a potom pozeram ako to ubehlo ale zas co je vela je vela 😀
@lizatko1009 a moja najmladšia dostala zubnú kefku a tešila sa neskutocne😂
😀 teľo cukríkoch https://www.facebook.com/juniorAmarcel/videos/1...
@blondinka152 niet co zavidiet, vsetky deti "otravene" cukrom....
no a co moj muz zo srandy dal neterke drevo a amene lebo bola dnes zla ked prisla a ona aby si to uvedomila tak sa z toho tesila 🤣
Veď nech si fotia a dávajú na net, to už som si zvykla, ale mňa veľakrát zarazí to množstvo. Akože to má to dieťa zasobu až do ďalšieho Mikuláša, alebo to dostalo dieťa, aby rodičia mohli pojesť, alebo nedajbože to malé dieťa fakt toľko cukru zje? :D zvyčajne mocriešim, čím kto kŕmi vlastné deti, ale tie fotky, čo mi dnes vyskakovali na FB, sú už ďaleko za hranicou zdravého rozumu :D
*moc neriešim
Ani jedna jedina normalna sladkosť unas na mikulaša nebola,čo dostala drobne sladkosti hneď boli rozdane ďalej.
Toto čo tu niektore predvadzaju je na grc. A keď čitam jedna sladkosť denne tak mam zimomriavky až a bolesť žaludka.
Skooooda, že ja som dnes neodfotila ako sa moji tešili z oceľovej najväčšej varechy ;) kašľali na sladkosti a celé ráno behali s varechami a išli prasknúť od smiechu keď videli, že ockova varecha je rovnako veľká ako náš najmladší....a to sme dostali varechy od najväčšieho po najmenšíeho a deckam bolo smiešne že najviac kecame ako neposlúchajú a naše varechy sú väčšie ako ich 😂
Nasi tiez dostali len jedneho mikulasa od milky a lizatka, pre mladsieho tam alebo bola ovecka v podobe vankusu, uz s nou aj poobede spinkal a pre starsieho lego...
Tiez som dnes zostala v nemom uzase... Ale v podstate Veľka noc bola predpríprava, toto bol stred a Vianoce budú vrchol ľadovca.... Kvantá sladkosti, hrozne
@erikavesela uz sa chvastas, ze od milky .....😀😂😂
U nás bola z tohto aj tak najväčšia radosť 😍
@fadama to je co?...tak sa teda pochvalim...😂👍...
@fadama nezavid😂😝
@fadama ale co tam po milke...lego, lego dostal starsi....to si si nevsimla v mojom commente?..to bolo to dolezite, nie milka😘
@erikavesela Praskam od zavisti...😖 vsimla som si aj lego, ale to sa tak vola, ale mikulas stacilo napisat aj bez milky. 😀
😂😂
👍



bingo
tak ale, pre niekoho splnenie životného sna.