Mamicky prosim vas tie co mate viac ako jedno dietatko? Mali pri porode podobnu vahu? Zatial co poznam kazdu tak ano rozdiel bol minimalny... Dakujem
ja som mala 3980g,4100g,4000g😉
Prvé 3370,druhe 4180😉
Moje mali rozdiel 350 g, staršia 3000g narodila sa 2 týždne pred terminom A mladšia 3350 A narodila sa 8 dní po termine
Prvy mal 3810g a druha 4370g
2900gr, 3150gr,3100gr
mam dvojicky a kazde malo inu vahu. to je velmi individualne a v podtate to nijako neovplyvnis .
Ja prvé dievča 3850 a druhé chlapec 4250
Ako to citam zaci na ma chytat panika.... Maly mal 3850g ale mala som viac ako 40 stychov a nasledovne prisnu dietu skrz to... Fuch...
Ja som mala ch-3500g a 3600g d-2880g
U nas rozdiel 100g a 1cm do plusu pri druhej
Prvý syn 3900, druhá dcerka 3350. A to mi hodinu pred pôrodom hovorili že bude mat cez štyri kila,sa mi chcelo plakať normálne.
dcera mala 3120g a syn 3650g
@blondinka152 ja som mala pri malej 30 stychov a pri druhom o polovicu menej 😉
Dcéra 3310, syn 3660... 🙂
Ja som mala oboch s rovnakou vahov 3500, len v dlzke mali rozdiel 2 cm
Maly 3390 g mala mala 3300 g 😊
dcera 3600g a syn 4400g 😉
Syn 3380 a dcéra 3330 g
3550,3400,3500
Myslim ze si budes musiet len pockat na vysledok 🙂 mne moj doktor tvrdil ze ked sa prva narodila predcasne, urcite aj druha pojde skor. A prdlajs, odlezala som si to v nemocke🙂 Prva sa narodila 17 dni pred TP vaha 2550g, druha 7 dni po termine vaha 3200g este k tomu akutnou sekciou 🙂 tam hore to asi niekto vzdy zariadi tak ako ma byt 🙂 drzim palce 👍😉
Prvá 3800,druhá 3500 tretia 3200g.😇
Prva 3430 a druha 3340
@blondinka152 starší synček 3650g a mladšia dcérka 4100g
Prvý syn 3260g/48
Druhý syn3270g/47
Prvý 3500g druhý 4110g ale otcov nemajú rovnakých obaja boli prenášaný. Prvy 6 dní druhý 1 deň a pár hodín. Teraz som tehotná a podla merania je mimi o týždeň väčšie tak uvidíme ako to nakoniec bude
Syn 3250g dcera 2720g
U nas prvy syn 3740g/54cm a druhy 3790g/53cm...
Moja prvá mala 3700g/54cm a druhá 2540g/46cm
syn 3500g, dcéra 2100g
3410/51 cm D ,3480/53 cm CH
3300/50 a 2980/49
Moji chlapci mali jeden 3050g a druhý 4200g pri tomto prvom som bola strašne potrhana a pri tomto valibukovi som mala jeden steh záleží od pôrodu a aj od lekára
dcera 2980 (podla mna predcasne) vyvolavana, synovia rovnako 3490
@blondinka152 neboja pri prvom porode som mala nastrih sitie 2 tyzdne som si poriadne nesadla a pri druhom porode som sa sama trosku natrhla a sili ma a na druhy den som sedela.
Prvá dcéra 3850g/51cm,druhý syn 4480g/53cm oba pôrody prirodzene,po prvom som tiež nevedela skoro 2týždne sadnúť,po druhom v pohode už na druhý deň.
No ja práveže poznám také ktoré malo každým dieťaťom viac pôrodnú váhu.... o 200-300g ..