icon

Prosím vás koľko beriete veci na prvý deň do školy...len p.ucitelke ?

avatar

Akých veci?

28. aug 2025
avatar

Ja tiez neviem akych veci
Vzal kvet, ani tasku nebral a bolo

28. aug 2025
avatar

Prvy den ide dieta. Nic ine, kvety davame na konci roka

28. aug 2025
avatar

V nasej skole maju uvitanie naplanovane na polhodku kazdy stupen a potom idu domov...pripadne na obed...skolske kluby su,az od utorka

28. aug 2025
avatar

Aké veci pani učiteľke? Kvet?

28. aug 2025
avatar

Pani triednej učiteľke a pani asistentke. Čiže 2 kvety. Prváci mali aj školské tašky prázdne 🙂 max.vodu ešte

28. aug 2025
avatar

1trieda ZS. Zobral kvet a isiel. Nic ine sme nebrali. Dalsi den uz papuce taska. Vsetko nam napisala triedna cez edupage. Ine triedy 2,3 atd proste len pride na cas ako zada triedna

28. aug 2025
avatar

Ake veci myslis?

28. aug 2025
avatar

Prvak? Tasku a kvietok.

28. aug 2025
avatar

Prvacik nič len kvietok .

28. aug 2025
avatar

Nič, nosíme na konci roka...iba v prvej triede niesol tuším bonbonieru

28. aug 2025
avatar

Aké veci? Sa tam sťahujete?

28. aug 2025
avatar

no u nás bude druhý stupeň až do 10.30 a to máme každý rok.berie prezuvky,zošit,pero,jedsiatu,vodu a zámok na skrinku

28. aug 2025