Prosím vás koľko beriete veci na prvý deň do školy...len p.ucitelke ?
Ja tiez neviem akych veci
Vzal kvet, ani tasku nebral a bolo
Prvy den ide dieta. Nic ine, kvety davame na konci roka
V nasej skole maju uvitanie naplanovane na polhodku kazdy stupen a potom idu domov...pripadne na obed...skolske kluby su,az od utorka
Aké veci pani učiteľke? Kvet?
Pani triednej učiteľke a pani asistentke. Čiže 2 kvety. Prváci mali aj školské tašky prázdne 🙂 max.vodu ešte
1trieda ZS. Zobral kvet a isiel. Nic ine sme nebrali. Dalsi den uz papuce taska. Vsetko nam napisala triedna cez edupage. Ine triedy 2,3 atd proste len pride na cas ako zada triedna
Ake veci myslis?
Prvak? Tasku a kvietok.
Prvacik nič len kvietok .
Nič, nosíme na konci roka...iba v prvej triede niesol tuším bonbonieru
Aké veci? Sa tam sťahujete?
no u nás bude druhý stupeň až do 10.30 a to máme každý rok.berie prezuvky,zošit,pero,jedsiatu,vodu a zámok na skrinku
Akých veci?