Ahojte žienky, poraďte nejaký recept na dobrý domáci dressing, napr.do tortilly
jogurt + lyžička horčice + lyžička kečupu.
Kysla smotana medova horcica sol. Ak nevadi tuk trochu majonezy
Biely jogurt, bylinky,cesnak, soľ.
do tortily? kyslá smotana a grilovacie korenie
Hummus
Muhammara
Green goddess
biely jogurt, štipka soli, čierneho korenia, pol čajovej lyžice cukru, čajová lyžica horčice ... biely jogurt + tzaziky korenie.
my sme zacali robievat majoneza, horcica a kecup
Žienky ďakujem za tipy, ja väčšinou robím kyslá smotana,cesnak,soľ a pizza korenie
Ja robim jogurt alebo kysla smotana, sol a cerstva pazitka alebo koriander
majoneza + ajvar
Ja davam napr jogurt a do toho primiesam hummus.
my robievame smotana+cesnak+sol+korenie+trochu cukru+pol lyžičky horčice+lyžička bbq omáčky
Robievam okrem už spomenutých dresingov tento : majonéza + pretlačený cesnak, MČK, pár kvapiek worcestrovej omáčky a nastrúhaný parmezán.... vynikajúci v kombinácii natrhaný ľadový šalát, kúsky grilovaného kurčaťa a šup do tortily
Majonéza,kečup,koňak, cesnak, tymián a čierne korenie....
jogurt cesnak sol.. v jednoduchosti je krasa 😀