icon
1 / 1
avatar

Mnaaam pestujes??

26. apr 2020
avatar
buxy
autor

@alenka1986 áno, ale každú jar kupujeme už naštepené vrecia zo záhradkárstva.

26. apr 2020
avatar

@buxy a aka je dalsia starostlivost? Kde mas to vrece uskladnene? Dakujem

26. apr 2020
avatar
buxy
autor

@alenka1986 v kotolni na palete. Raz za čas, po obratí hlív, ponoriť celé vrece do vody. Po splne väčšinou vyrašia nové

26. apr 2020
avatar

Nasi maju na zahrade

26. apr 2020
avatar

Aj my sme pestovali super nenáročná huba 🙂 perfektne sú aj obalene v 3obale a vyprážané ako rezeň 🙂

26. apr 2020
avatar

@buxy cize musia byt v tme? Aj do garaze to mozem dat?

26. apr 2020
avatar

@alenka1986 nemusia. My mame normalne v zahrade v zrezanom pniku. A nam rastu cely rok, nie su zavisle od splnu. Mame toho tolko, ze rozdavame.

26. apr 2020
avatar

Moj oco ma sampinony takto... Hlivu nelubime.. Uz sa na ne tesim...

26. apr 2020
avatar

Aj my tak. V zrezanom pniku mame

26. apr 2020
avatar

Mame kazdy rok. Su vyborne, aj ked trochu tvrdsie, ale nam to nevadi

26. apr 2020