@alenka1986 áno, ale každú jar kupujeme už naštepené vrecia zo záhradkárstva.
@buxy a aka je dalsia starostlivost? Kde mas to vrece uskladnene? Dakujem
@alenka1986 v kotolni na palete. Raz za čas, po obratí hlív, ponoriť celé vrece do vody. Po splne väčšinou vyrašia nové
Nasi maju na zahrade
Aj my sme pestovali super nenáročná huba 🙂 perfektne sú aj obalene v 3obale a vyprážané ako rezeň 🙂
@buxy cize musia byt v tme? Aj do garaze to mozem dat?
@alenka1986 nemusia. My mame normalne v zahrade v zrezanom pniku. A nam rastu cely rok, nie su zavisle od splnu. Mame toho tolko, ze rozdavame.
Moj oco ma sampinony takto... Hlivu nelubime.. Uz sa na ne tesim...
Aj my tak. V zrezanom pniku mame
Mame kazdy rok. Su vyborne, aj ked trochu tvrdsie, ale nam to nevadi

Mnaaam pestujes??