Palacinky 😁
Rezne
plnena paprika 😀
francúzske zemiaky
@kellypiu Tú by som si dala veru 😀
Segedin 😋
Rezne, trhané mäso,palacinky
Plnená paprika ....to mam zakazane uz variť kvoli nekontrolovateľnej zravosti 🤣varim 8l naraz
zemiakový šalát za veľký vajling😅 a potom pečivo z kysnutého cesta to nám dcéra až počíta koľko osích hniezd som mala ja a koľko ona zjedla alebo buchty babičkine 😅😅
Rezne, trhané mäso,palacinky
@pettulka22 Podelis sa prosim ta o recept na trhane maso? Diky!
Asi nič, u nás zjedia tak akurát všetkého, za ničím sa moje dcéry netrhaju a nekričia - ešte dupľu mama.
Kapustne halusky 😀
pirohy
Slivkové gule a parené buchty.
Chilli con carne
rezne a palacinky, nonstop
Pečené pirohy s kapustou alebo holubky
Boršč😂
Losos na olivovom oleji a druhá vec sú oškvarkové pagáče ( trápim sa stým celý deň a často sa stáva že do pol hodiny nezostane ani jeden)
@pettulka22 Podelis sa prosim ta o recept na trhane maso? Diky!
@veselo_neveselo bravčové stehno alebo krkovička namazať čím ťa napadne(kecupy, horčica,pretlak), koreniny čo skriňa dá, dobre osoliť podliat dobre,a ozaj dobre ja vždy podlejem málo 😁 a piecť na 150,160,170 (podľa toho ako ti pecie trúba) aspoň 5hodin. Ja pečiem v liatinovom pekáči. Keď dopeciem vidlickami potrham.
Síce sa nevarí ale u nás je to majonézový zemiakový šalát 😆 ten zamiešame do všetkých veľkých dóz a potom nie a nie ho dojesť 😰😆
@pettulka22 Podelis sa prosim ta o recept na trhane maso? Diky!
@veselo_neveselo my robime roky od Bonvivani a je to uzasne mäsko.
Oškvarkova pomazánka a to robím takmer z kila oškvarkov. A koložvarska kapusta, robím 2 pekače. Podotykam ze sme len 3...No dokážeme to jest aj 3-4 dní

Mam dcéru v puberte...
...čiže všetko... 💁🏽♀️🤣
Ta zje všetko čo sa nehýbe. Alebo teda nehýbe dostatocne rýchlo... 🫣