icon
1 / 1
avatar

Mam dcéru v puberte...
...čiže všetko... 💁🏽‍♀️🤣
Ta zje všetko čo sa nehýbe. Alebo teda nehýbe dostatocne rýchlo... 🫣

6. máj 2026
avatar

Palacinky 😁

6. máj 2026
avatar

Rezne

6. máj 2026
avatar

plnena paprika 😀

6. máj 2026
avatar

francúzske zemiaky

6. máj 2026
avatar

@kellypiu Tú by som si dala veru 😀

6. máj 2026
avatar

Segedin 😋

6. máj 2026
avatar

Rezne, trhané mäso,palacinky

6. máj 2026
avatar

Plnená paprika ....to mam zakazane uz variť kvoli nekontrolovateľnej zravosti 🤣varim 8l naraz

6. máj 2026
avatar

zemiakový šalát za veľký vajling😅 a potom pečivo z kysnutého cesta to nám dcéra až počíta koľko osích hniezd som mala ja a koľko ona zjedla alebo buchty babičkine 😅😅

6. máj 2026
avatar
@pettulka22

Rezne, trhané mäso,palacinky

@pettulka22 Podelis sa prosim ta o recept na trhane maso? Diky!

6. máj 2026
avatar

Asi nič, u nás zjedia tak akurát všetkého, za ničím sa moje dcéry netrhaju a nekričia - ešte dupľu mama.

6. máj 2026
avatar

Kapustne halusky 😀

6. máj 2026
avatar

pirohy

6. máj 2026
avatar

Slivkové gule a parené buchty.

6. máj 2026
avatar

Chilli con carne

6. máj 2026
avatar

rezne a palacinky, nonstop

6. máj 2026
avatar

Pečené pirohy s kapustou alebo holubky

6. máj 2026
avatar

Boršč😂

6. máj 2026
avatar

Losos na olivovom oleji a druhá vec sú oškvarkové pagáče ( trápim sa stým celý deň a často sa stáva že do pol hodiny nezostane ani jeden)

6. máj 2026
avatar
@veselo_neveselo

@pettulka22 Podelis sa prosim ta o recept na trhane maso? Diky!

@veselo_neveselo bravčové stehno alebo krkovička namazať čím ťa napadne(kecupy, horčica,pretlak), koreniny čo skriňa dá, dobre osoliť podliat dobre,a ozaj dobre ja vždy podlejem málo 😁 a piecť na 150,160,170 (podľa toho ako ti pecie trúba) aspoň 5hodin. Ja pečiem v liatinovom pekáči. Keď dopeciem vidlickami potrham.

6. máj 2026
avatar

Síce sa nevarí ale u nás je to majonézový zemiakový šalát 😆 ten zamiešame do všetkých veľkých dóz a potom nie a nie ho dojesť 😰😆

7. máj 2026
avatar
@veselo_neveselo

@pettulka22 Podelis sa prosim ta o recept na trhane maso? Diky!

@veselo_neveselo my robime roky od Bonvivani a je to uzasne mäsko.

8. máj 2026
avatar

Oškvarkova pomazánka a to robím takmer z kila oškvarkov. A koložvarska kapusta, robím 2 pekače. Podotykam ze sme len 3...No dokážeme to jest aj 3-4 dní

13. máj 2026