Skús toxikologické oddelenie. Zavolaj tam, že čo sa stalo a uvidíš, čo ti povedia.
10. sep 2024
Nič sa nestane,neboj.
Nové nepoužité veci,ktoré prichádzajú do styku s potravinami, sa VZDY umývajú a peru....
10. sep 2024
*i s telom
10. sep 2024
V pohode nic mu nebude. Tu nieje silikatgel , ale nejaky carbon - aktivne uhlie obe latky sa pridavaju do potravin.
10. sep 2024
dajdas13
autorDakujem
10. sep 2024
Je to oxid kremičitý.Nehrozí riziko otravy pri požití...
10. sep 2024
Ale on neprišiel do kontaktu s obsahom toho sáčku, či?
10. sep 2024
@ibrunova pochopila som to tak, že mu spravila do fľaše vodu a on ju vypil.. takže sáčok sa "luhoval"v tej vode?🤷
10. sep 2024
@miskakyska tak to sa nič hrozné nestalo, si myslím. Ale nabudúce fľašu pred použitím umyť a skontrolovať 😂
10. sep 2024

Ty si ju pred použitím neumyla? 😲
Ak je sáčok nepoškodený, malo by byť ok. Ale môžeš skúsiť zavolať na toxikologické oddelenie.