icon

Ahojte,zabudla som taky sacok v novej flasi-na foto a syn z nej vcera pil😭😭😭,zatial sa zda ok,moze sa mu nieco stat,mam to riesit s dr

avatar

Ty si ju pred použitím neumyla? 😲
Ak je sáčok nepoškodený, malo by byť ok. Ale môžeš skúsiť zavolať na toxikologické oddelenie.

10. sep 2024
avatar

Skús toxikologické oddelenie. Zavolaj tam, že čo sa stalo a uvidíš, čo ti povedia.

10. sep 2024
avatar

Nič sa nestane,neboj.
Nové nepoužité veci,ktoré prichádzajú do styku s potravinami, sa VZDY umývajú a peru....

10. sep 2024
avatar

*i s telom

10. sep 2024
avatar

V pohode nic mu nebude. Tu nieje silikatgel , ale nejaky carbon - aktivne uhlie obe latky sa pridavaju do potravin.

10. sep 2024
avatar

Dakujem

10. sep 2024
avatar

Je to oxid kremičitý.Nehrozí riziko otravy pri požití...

10. sep 2024
avatar

@mamamoni dakujem😊

10. sep 2024
avatar

Ale on neprišiel do kontaktu s obsahom toho sáčku, či?

10. sep 2024
avatar

@ibrunova pochopila som to tak, že mu spravila do fľaše vodu a on ju vypil.. takže sáčok sa "luhoval"v tej vode?🤷

10. sep 2024
avatar

@miskakyska tak to sa nič hrozné nestalo, si myslím. Ale nabudúce fľašu pred použitím umyť a skontrolovať 😂

10. sep 2024