Nikdy sa nevzdávaj, raz to príde. 😀
14. máj 2017
Aj môj dedko mal 6 dievčat, keby to nezabalil možno by nemusel chodiť na pivo len so zaťmi 😀
14. máj 2017
moj muž má 8 súrodencov....všetko chalani...posledná baba 😀
14. máj 2017
🙂 styri dievcatkae mame 🙂 zatial...
14. máj 2017
Moj bratranec ma 5 chlapcov. Konexne sa im podarilo dievcatko
14. máj 2017
Tak toto mojmu m radsej neukazem,tolko by sa na syna urcite nenadrel.
14. máj 2017
Wau 😍
15. máj 2017
Moj priatep je z 12 deti 😊
15. máj 2017
mam znamych ,ktori maju 5 bab :D najstarise 20, najmladsia 5...asi im poslem na isnpiraciu :D
15. máj 2017

Myšlienka najmladšieho: "To s nimi všetkými sa budem musieť deliť? Dofrasa!" 😅