K tomuto netreba slová ♥️ Najkrajšia reklama tohto roka. Týchto Vianoc 🎄
Reklamy v TV vždy pretáčam a preskakujem vďaka #magio_tv. No tie vianočné mám akosi rada. Či už klasiku na Kofolu a prasiatko alebo napríklad tento rok Pilsner Urquell 😍
😍 jej krasna reklama som ju este nevidela a ano aj ja tie vianocne kofola, mecri, cocacola,...aj ta s tym stromcekom co zdobia v lese pre zvieratka (tusim skoda auto),...
Je to krasne. Moja 4,5r. si to pozrela asi 5x za sebou,ze ake to je krasne a potom sa strasne rozplakala,ze sa jej to nepacilo,lebo chudacik jezko😁
Top je na kofolu...a tento rok ma velmi ocarila aj na pilsner...a samozrejme nesklamala ani merci,cocacola ci pepsi
mne sa paci ta reklama s tym starkym co nevedel chytit rybu tak mu rodina ho tam isla dat a potom pri veceri cely nateseny o tom rozprava. 😍

Aj ja ich zbožňujem... Ešte reklamu na merci.. Mam pri nich zvláštne dobre pocity... Také ľudské mi prídu ci akoby som to opisala🤩