icon
avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
19. mar 2016    

Kokos môžem v akejkoľvek forme, ale toto je zatiaľ jednoznačný víťaz, čokoládovo- kokosový cheesecake 🙂

avatar

prosim, das recept? 🙂

19. mar 2016
avatar

Aj ja ťa poprosim, dakujem.

19. mar 2016
avatar

Aj ja prosím 🙂

19. mar 2016
avatar

Aj ja si poprosím recept

19. mar 2016
avatar

Aj ja poprosím..... Ďakujem

19. mar 2016
avatar

poprosím receptík Ďakujem

19. mar 2016
avatar

Aj ja prosím recept. Ďakujem 😊

19. mar 2016
avatar

Aj ja poprosím receptík.
Ďakujem

19. mar 2016
avatar

Tak toto bude určite aj môj favorit ☺ môžem poprosiť recept? Ak nie, tak sa nominujem na ochutnávku 😆

19. mar 2016
avatar
dominika_c
autorAMBASÁDORKA

@bella789, @rybka08, @macka_j, @anita, @maribar, @zdenkajanovska, @henuskah, @lenka.25 samozrejme, zajtra napisem ;) uz som iba na mobile 🙂
@zuzkakov haha, kludne, ak stihnes, kym sa nedojedia tie posledne dva kusky ;)

19. mar 2016
avatar

@dominika_c veď toho sa obávam, že stihnem tak akurát prázdny tanier 😀

20. mar 2016
avatar
dominika_c
autorAMBASÁDORKA

@zuzkakov tak tak, posledne kusky padli za obet hned na ranajky :D

20. mar 2016
avatar
dominika_c
autorAMBASÁDORKA

@bella789, @rybka08, @macka_j, @anita, @maribar, @zdenkajanovska, @henuskah, @lenka.25, @zuzkakov, páčí sa, recept 🙂

400g sušienok (dala som kokosové, tuším tie esíčka to boli)
200g roztopeného masla

Natlačíme do formy a pečieme cca 10min pri 180st.
1000g Philadelphia
4 vajíčka
cca 200g kokosového mlieka (z plechovky, nie kokosový nápoj ako je napr. Alpro)
Cukor podľa chuti
2 PL hladkej múky
3 PL solamylu
kokos (dávala som odhadom)

Vymiešame Philadelphiu a cukor. Pridáme múku, solamyl, po jednom všetky vajíčka a nakoniec kokosové mlieko a kokos. Túto zmes vylejeme na vychladený sušienkový korpus a pečieme pri teplote 160st. V strede má byť Cheesecake trasľavý a po okrajoch pekne upečený. Ja ho pečiem vždy hodinu a potom stepujem okolo trúby, stále nakúkam a čakám, kedy sa mi bude zdať, že je taký akurát.

Ja ešte zvyknem tortová formu zabaliť zvonka alobalom a keď do nej nalejem masu, tak ju vložím do plechu s vodou 🙂

Na obrázku to práve nie je vidno, ale nakrájala som na malé kúsku Bounty, naliala som asi tretinu plnky, potom som pouklada tieto kúsk Bounty a doliala opatrne zvyšok. Po upečení a vychladnutí som spravila čokoládová ganache, poliala ňou cheesecake a posypala kokosom 🙂

20. mar 2016
avatar
21. mar 2016
avatar
21. mar 2016
avatar
21. mar 2016
avatar

@dominika_c ďakujem 🙂

21. mar 2016
avatar

philadelphia sa dá nahradiť niečím iným, či radšej nie? A vďaka za recept, už sa naň teším; -)

21. mar 2016
avatar

@dominika_c dakujem 🙂 tak skúsim vyskušať

21. mar 2016
avatar
dominika_c
autorAMBASÁDORKA

@zuzkakov da sa, napr. lucina alebo som robila raz z cream cheese, ktory ponuka lidl. Skusala som aj z mascarpone, ale to u mna uspech nemalo. Nebolo to zle, ale nebol to proste cheesecake ;)

21. mar 2016
avatar

@dominika_c Ďakujem, nebudem teda radšej špekulovať, nech je taký aký má byť 🙂

21. mar 2016
avatar
dominika_c
autorAMBASÁDORKA

@zuzkakov tak tak, philadelphia je naozaj naj 🙂 a hned potom ten cream cheese z lidlu ;) ostatne som skusala len raz a naposledy 🙂

22. mar 2016