hod to na Fb Lidl
@sisinka1987 konzistenciou je to ako mascarpone 😀 chystam sa robit tortu s mascarpone, zeby som to vyuzila? 😝
@nika82 vidis, dobry napad ;)
S tým musela ísť ísť nejaká veľmi stará Avia s rozmlátenými tlmičmi po veľmi zlej ceste.
😂😂😂, by som im to odniesla
@dominika_c 😀 potom napis aka bola 😀
My tam kupujeme polotučne a vždy bolo dobre.deti ine nechcu
@gazulienka tiez som chcela, ale zvedavost ma donutila rozstrihnut tu krabicu 😀😀
@sisinka1987 haha, oka, ked sa vratim z nemocnice, kde ma budu davat dokopy po tych crevnych sarapatach :D
@ivet1371 ja si kupujem obcas toto nizkotucne a nikdy mu nic nebolo, nejaky vadny kus :/
@dominika_c no vsak takto im to ist ukazat. Ja by som ani nechcela prachy naspat, len by som im povedala, nech si davaju na to pozor
Ty kokos! Masaker...
Ja si myslím, že v Lidli by ocenili číslo ktoré je na mlieku, mohli by pozrieť aj ostatné výrobky z tej šarže. Kludne im pošli obrázok aj s tým číslom. Tiež aj informáciu kde a kedy si to kúpila. Pamätám si ako raz sťahovlai plnotučné, tak tri roky dozadu.
ty moj dobry Boh
omg 😅
@gazulienka pisala som im na fb, so ziadostou o preverenie, do lidla pojdem len s fotkou, trepat tam ten hnus a odkladat ho sa mi nechce 🙈
@mimla ano, uz som im presne tieto info poslala a ziadala to ;)
Podla mna bola ta krabica nejako zle zatavena, ze sa tak dostal vzduch. Ale, bohuzial, uz sa mi to raz stalo aj s ich smotanou na slahanie :/

To co je uz maslo? 😀