dominika_sv16
11. júl 2019
1198 

Návod: Ako sa dostať ku COOL záberu zdvihnutej rite a nohy!

Na susednom Instagrame sa to hemží sexi a cool fotkami matiek, nematiek, matíc, kočíc a iných nových druhov žien a keďže ja som velice moderná a kráčam s dobou, rozhodla som sa prispieť (nielen) na túto platformu aj svojou troškou. A keďže som aj velice zdieľna osoba, podelím sa o svoje know-how aj s vami! Ďakovať mi môžete v komentároch pod textom.

Nevravím, nebolo to ľahké, ale ako môžete vidieť na zábere, ide o vrchol estetična. Ale nebudem predbiehať, lebo zdvihnúť riť a nohu zároveň a nezašliapnuť pri tom žiadne dieťa a neodhaliť svetu viac Karimatky (-to je môj umelecký pseudonym), ako je nutné, vôbec nebolo hop-šup.

1. Najprv som si musela pozrieť veľa instafeedu (aby som sa vyjadrovala správnou blogerskou hantírkou), aby som odkukala ako a kde a koľko.

2. Potom som si musela nájsť vhodné pozadie (nemyslím to moje. To mi stačí nahmatať rukou a viem isto, že je stále na mieste. Neubudlo z neho /zatiaľ/ ani za máčny mak). Pozadie na fotku, aby bolo autentické, ale zároveň pekné, nie proti slnku a všetky zásady správnej insta fotky.

3. Ďalej som si musela nájsť niekoho, kto ma v tomto čudnom rozpoložení zveční bez zbytočných otázok a neprimeraných poznámok. (Našťastie sme práve na prázdninách a manželova sesterka vie nielen krásne háčkovať, ešte má aj veľa pochopenia. A zatiaľ má iba jedno dieťa, tak aj toho času na fotenie má troxhu viac).

4. Potom som si musela vybrať outfit. Lebo v predstavách som si síce zvolila tričko s hezkým motívom a tak dále. Ale v praxi som mala oblečené tričko s motívom a pupkom a s diastázou. A hoci to znie noblesne, nebolo.

5. Product placement - v tomto prípade išlo o strategické položenie druhorodenej, že ja si tu tak jogujem a zrazu dieťa. No nie moji milí, ona tam bola dosadená, nech vidno, že aké je to ťažké zladiť všetko aj s deťmi. (Inak ľahké to nie je, ale netreba sa vzdať.)

6. A na záver som ešte musela odhadnúť svoje schopnosti. Lebo noha, ktorá sa ti javí, že je už skoro pri hlave je zrejme ešte len veľmi nízko nad zemou. Preto ten výsledok. Mne sa už zdalo, že je vysoko vystretá a ladná a na fotke vyzerám, že už ju odkladám späť na zem.
Každopádne ale vysledok stojí za všetky úskalia a určite ho oceníte množstvom srdiečok a povzbudivých komentárov. Tak vás nebudem ďalej zdržiavať, aby ste nezabudli, čo ste mi chceli napísať 💋😉

PS: Ak náhodou túto obľúbenú joginsku pózu, ktorej meno vám nepoviem, poznáte z oných internetov a zdá sa vám, že noha prízemná má byť na špičke, nie ste na omyle. Len ja som na to akosi zabudla. A možno aj dobre, ako sa poznám, skončilo by to veľmi neesteticky na zemi...

  👍🙋😸

  12. júl 2019

  perfis!!!!najlepsia je mala. Krici:Mama, co ti sibe!? 😍😍😍😝😝

  12. júl 2019
  12. júl 2019

  Bohaca... sak ty si normalne vykostena 👏👏👏👏👏🤣🤣🤣🤣😄

  12. júl 2019

  👍👏😉

  12. júl 2019

  😁😁😁👍

  12. júl 2019

  @laskykvet59 no co ja viem... ibaze by mi miesto kostí ostal iba tuk... to by sedelo 😅

  12. júl 2019

  Pobavilo 🙂 ja sa venujem joge dakych sest rokov, ale takto pekne by som sa nevedela nastajlovat, takze 👍

  16. júl 2019

  Tyyy hovadooooooo😂😂😂😂😂😂

  16. júl 2019

  Mňa by určite seklo hihi.

  16. júl 2019
  16. júl 2019

  bohovsky komentar k fotke !!!

  16. júl 2019

  Drsne! Ja sa ucim teraz odfotit chleba s pastikou na insta m takze toto skusim hned potom .ale spolieham sa na ten chleba.ze mi zarobi .

  16. júl 2019

  Si super. Aj ja ťa zaplavím posledným ❤ čo mi zostalo 😂

  17. júl 2019

  🙏😍☀️

  17. júl 2019

  Ešte kusok a mas nohu za hlavou. Toto by som ja nedala. Teda dala, ale seknutu by ma brala sanitka

  17. júl 2019

  No takto krásne opísanú asánu som ešte nečítala :D :D :D Dominika super, každý krok sa ráta ;) ❤💃

  17. júl 2019

  @daisylucky verim,ze po 6 rokoch si len prehnane skromna a takuto ale krajsiu pozu by si dala este aj s nohou na špičke 😉

  17. júl 2019

  @myaa262 takze asana sa to vola? No zase som o volaco mudrejsia. Dakujem 😘🙏👍

  17. júl 2019

  @mtsl dakujem velice pekne ❤️❤️ tu su nejake srdcia odo mna 😉

  17. júl 2019

  @althejka nechcem ti kazit iluzie, ale chleba sa uz na instaspamoch nenosi... lebo muka je uz davno out. Jedine, ak je to chleba z nejakej cool a modernej muky a pastika je ručne hňácaná, inak velke sance nemas... sama tam mam niekolko chlebov odfotenych a bez uspechu 😅

  17. júl 2019
  17. júl 2019

  @stellasweet ďakujem 😅

  17. júl 2019

  @petrapod ved ani ja som nemala daleko od toho 😝

  17. júl 2019

  @dominika_sv16 do kelu.,som spolocenska mrtvola.

  17. júl 2019

  @dominika_sv16 🤣 😂 baby, čítať tieto skvelé komenty mi robí usmev na tvári

  17. júl 2019

  okrem parádneho dvíhania rite a nohy pozorujem ešte rozprávačský talent a svieži zmysel pre humor. fakt sa to dobre číta, žena ty píš čosi!

  Včera o 07:26
  Včera o 09:33