Ahojte maminy.
Viete mi poradiť kvalitné probiotika, vhodné aj pre deti? Zatiaľ som spokojná len s infant dophilus, ale máme striedať. Bežne čo ponúkajú slabota. Potrebujem ozaj účinné pre cca 2 ročného. Aj ako prevenciu pred kvasinkami. Ideálne viac druhov baktérií. Nie pre bábätká.
Nam dr na gastre odporucala od Generici kedze su podla nej naj na trhu
Probio fix baby
Kupujem detske probiotika vo forme cmulacich tbl od dr Max a su dobre. Najvacsia vyhoda, ze ich po tyzdni nemusim vyhodit (ako sirupcekove).
Nam odporucila dr probio fix, ale teda aj tak stoja 🙄 ucinok ale maju 👌
U nas su top biopron baby bifi+ su to kapsulky,bud zapijes normalne,alebo otvoris a vysypes do ust/na lyzicku..chutovo neutralne,takze sa to da..starsej ich davam priebezne ked treba od cca 2 rokov,mozno od menej
Pripnem sa