Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
eilish
23. máj 2021
51 

Jarné radlerovské testovanie chutilo extra sviežo

Extra osvieženie pre každého a bez výčitiek! Taká je svieža radlerovská novinka od Zlatého Bažanta, ktorý v novej trojici nealko nápojov spojil chuť piva so šťavnatým ovocím.

Zlatý Bažant každý rok milo prekvapuje, keď na jar predstavuje nové príchute svojich ovocných Radlerov. Túto sezónu prichádza s trojicou plechovkových Radlerov 0,0 % Svieži a Extra Svieži, bez pridaného cukru. Novinkou z radu Svieži je Brusnica & Ríbezľa a rad Extra Svieži zastupujú šťavnaté príchute Citrón a Grapefruit.

Zlatý Bažant Radler 0,0 % Svieži BRUSNICA & RÍBEZĽA

Na prvý pohľad, sa zdá, že tento Radler bude presladený, ale opak je pravdou. Je mierne sladký, so sviežim nádychom horkastej chuti svetlého piva a táto nealko kombinácia s brusnicou a ríbezľou mu dodáva sladkokyslú chuť, ktorá vo výsledku perfektne osvieži. Obsahuje o 30 % menej cukru ako nápoje Zlatý Bažant Radler 0,0 % bez označenia Svieži alebo Extra Svieži. Najlepšie chutí vychladený a ako nápoj sa hodí na každú príležitosť. Ja som si ho najviac vychutnala pri chvíľke pohody na balkóne, spolu s čerstvo upečeným koláčom. Perfektne sa však hodí aj na dlhšie cesty autom, kedy toto osvieženie ocení aj šofér.

Zlatý Bažant Radler 0,0 % Extra Svieži CITRÓN

Ovocná príchuť citróna v nealko nápoji je už akousi klasikou, no tentokrát to Zlatý Bažant posunul na vyšší level. Citrónový Radler je 100 % prírodným produktom, bez pridaného cukru, bez konzervantov a bez umelých farbív. Ako jediný z noviniek prekvapil najviac. Niekto by očakával poriadnu nálož citrónovej chuti, avšak opak je pravdou. Chuť citróna je mierna, no zároveň extra svieža a nepresladená. Niekomu sa môže zdať, že to nestačí a zastúpenie citrusovej príchute v tomto prípade jednoducho chýba, ale celý Radler sa nesie najmä v duchu horkastej chuti piva namixovanej s extra sviežim a šťavnatým citrónom. Veľmi dobre padne po celodennej práci v záhrade, no mne sa osvedčilo podávať ho vychladený, ako osvieženie pitného režimu k obedu alebo večeri.

Zlatý Bažant Radler 0,0 % Extra Svieži GRAPEFRUIT 

Grep ako taký je sám o sebe špecifický a aj moje očakávania boli zo začiatku nejednoznačné... Ale tá grepová horkastá chuť, v spojení s horkastou príchuťou piva, má niečo do seba. Celému nápoju dodáva pocit sviežosti a osvieženia počas i po celom náročnom dni. Grepový Radler je 100 % prírodný a nealkoholický produkt, bez konzervantov a bez umelých farbív. Ani v tomto prípade nemožno hovoriť o presladenom nápoji, ale práve o extra sviežom nealko pive vhodnom na každú, nielen letnú, príležitosť. Je skvelým spoločníkom počas teplých dní, keď som sa na záhrade, bez bazéna, cítila ako na dovolenke pri mori. Spríjemní aj každý online koncert alebo seriál v pohodlí domova a stal sa mojim, takmer každodenným, spoločníkom.

Pre milovníka Radlerov ako som ja, bolo potešením testovať tieto Zlatý Bažant novinky. A keďže viac inklinujem ku sladším príchutiam, vyhral u mňa bez váhania práve Zlatý Bažant Radler 0,0 % Svieži BRUSNICA & RÍBEZĽA, čo je očividné aj z fandiacej hokejovej fotky.

Ďakujem Modrý koník a Zlatý Bažant, že som si aj vďaka vám mohla užiť toto extra svieže testovanie.

#test_zlatybazant3 #recenzia #skusenosti_zlaty_bazant_extra_sviezi10

Začni písať komentár...

Odošli