Dobre ranko zienky:slight_smile zienky mali ste uz take ze vam pocas dna prislo zle?zle na odpadnutie,ako ste to riesili z coho ste to mali?na akom vysetreni ste boli,ake vitaminy vam pomohli?dakujem pekny den vam prajem🙂
Áno. A bol to nedostatok železa a už aj červených krviniek, hemoglobínu. Plus vitamíny chýbali. Zistili z odberu krvi. Skúste.
Nizky tlak u mna. Nic nepomaha, len dodržiavať pitny režim a nebyt hladna
Áno nízky tlak
Pred par dnami mi toto vravela suseda, vela prace, prerabaju dom a vobec nemala cas na jedlo...skoro odpadla...treba sa najest nezabudat aj na pitny rezim...
mne pride nevolno na odpadnutie aj z krcnej chrbtice.
Ano mali,asi tak 250x do roka bez zvelicenia to mavam. Kombinacia nizkeho tlaku,vycerpania,zmeny pocasia,menstruacie,krcnej chrbtice,vegetativnej nerovnovahy..Vzdy to je jeden z tychto dovodov. Pomahaju vtedy len tekutiny,oddych,spanok.
U mna nizky tlak, pripadne malo cukru. Treba si dat pozor na pitny rezim, ranajkujem teple kase, najlepaie ovsene, psenicno razne, pohankovu, s ovocím. A samozrejme rano aapon kratucka rozcvička. V poobednych hodinach mi uz tlak zdvíha manžel :D
Ano,z nedostatku tekutin.Uz si na to davam pozor a vsade so sebou beriem v kabelke aj mini flasu s vodou.
Mne byvalo, a bolo to len z nedostatku tekutin...