icon

Zienky ked peciete ten struhany tvarohovy kolacik tak plech aj vymazete a vysypete mukou?Dakujem

avatar

dávam papier na pečenie 🙂 ale svokra klasicky namaze pekac

12. okt 2018
avatar

Dávam papier na pečenie, ak nemám náhodou, vymastíme a vysypem.

12. okt 2018
avatar

ja nevymazem cesto je dost mastne

12. okt 2018
avatar

Ano,vymastim,vysypem

12. okt 2018
avatar

ano, alebo papier

12. okt 2018
avatar

ja struham hned do plechu

12. okt 2018
avatar

Na papier

12. okt 2018
avatar

@lenulikus
@neznamaznama
@mentolka12
@zuzana0612
@79viktoria79
@ddaassuullaa zienky este radte nemam vanilkovy puding a mam taky recept kde ide lyzica vanilkoveho pudingu co teraz robit?tyka a to toho struhaneho tvarohoveho kolacika,Dakujem moc

12. okt 2018
avatar

@eliska1986 nedavaj nic

12. okt 2018
avatar

@eliska1986 presne tak,nedaj nic.alebo ak chces,tsk zlaty klas

12. okt 2018
avatar

@eliska1986 uz asi neskoro ale mozes dat maizenu,alebo solamil,ono to je nato sby to trošku zahustilo 🙂

12. okt 2018
avatar

@abriela
@zuzana0612
@79viktoria79 nedala som ziadnu maizenu,solamyl,ani puding

12. okt 2018