Zienky robili ste uz struhany tvarohovy kolac bez kakaa?nemam kakao a obcho na dedine v nedelu je zatvoreny.
@lenka.25 veru ani to
@eliska1986 ano. Len daj trosku viac muky
robila som a ako lyzicku kakaa som dala lyzicku muky
@eliska1986 ako môže byť aj bez kakaa, ale bude to cele veľmi bledé. Ale ako píše
@anduska22 daj trosku viac múky
V pohode ja robím svetle cesto bez kakaa, namiesto tvarohu dávam jablká
susedov nemate?
Ja ho mam prave upeceny a ziadne kakao som ta nikdy nedavala.
ja som minule dala granko.
@majadom taky som jedla, ale nemala som odvahu robit, lebo aj ten co som jedla bol taky mokry spodok
no neviem ale ono to potom už nie je ten božsky koláš proste
tak urob klasiku piškotu koláč, na vrch daj tvaroh vymiešany s vajičkom a cukrom a na to nejaké mrazené alebo nejaké ovocie a je to
ved požičaj si trochu kakaa od niekoho, hádam nebývate na samote u lesa?
@eliska1986 podaril sa kolac?
@ssllaavvkkaa nakoniec som nasla kakao odlozene v zasobe,Dakujem ze sa zaujimas
@janickacrazy nie nebyvame u lesa,a kakao som našla doma v zasobe🙂
@natalka13 mame susedov🙂
@eliska1986 no vidiš 👍
Nemáš ani granko?