icon

Zienky robili ste uz struhany tvarohovy kolac bez kakaa?nemam kakao a obcho na dedine v nedelu je zatvoreny.

avatar

Nemáš ani granko?

23. jún 2019
avatar

@lenka.25 veru ani to

23. jún 2019
avatar

@eliska1986 ano. Len daj trosku viac muky

23. jún 2019
avatar

robila som a ako lyzicku kakaa som dala lyzicku muky

23. jún 2019
avatar

@eliska1986 ako môže byť aj bez kakaa, ale bude to cele veľmi bledé. Ale ako píše
@anduska22 daj trosku viac múky

23. jún 2019
avatar

V pohode ja robím svetle cesto bez kakaa, namiesto tvarohu dávam jablká

23. jún 2019
avatar

susedov nemate?

23. jún 2019
avatar

Ja ho mam prave upeceny a ziadne kakao som ta nikdy nedavala.

23. jún 2019
avatar

ja som minule dala granko.

23. jún 2019
avatar

@majadom taky som jedla, ale nemala som odvahu robit, lebo aj ten co som jedla bol taky mokry spodok

23. jún 2019
avatar

no neviem ale ono to potom už nie je ten božsky koláš proste
tak urob klasiku piškotu koláč, na vrch daj tvaroh vymiešany s vajičkom a cukrom a na to nejaké mrazené alebo nejaké ovocie a je to

23. jún 2019
avatar

ved požičaj si trochu kakaa od niekoho, hádam nebývate na samote u lesa?

23. jún 2019
avatar

@eliska1986 podaril sa kolac?

23. jún 2019
avatar

@ssllaavvkkaa nakoniec som nasla kakao odlozene v zasobe,Dakujem ze sa zaujimas

23. jún 2019
avatar

@janickacrazy nie nebyvame u lesa,a kakao som našla doma v zasobe🙂

23. jún 2019
avatar

@natalka13 mame susedov🙂

23. jún 2019
avatar

@eliska1986 no vidiš 👍

23. jún 2019