to je nejaky obvod?! 🙂
svetielko,lampu?
radio?
a ešte ma napadol zvonček
obvod s reproduktorom?
bombu? 😨😅 alebo nejaky casovac 🙂
Zvonček ? 😀
Nejaku hru?
Zosilovac? Elektricky zvoncek? Reprak?
Hukacka alarm
Zosilovač
Citam v navode, ze el.zosilovac. Vidim tam nejake frekvencie, tak asi na radio.
Kazdopadne, chalani maju zvlastne zabavky 😂 Moj chce vytah🙊 Vytah, prosim pekne 🙊 Takyto !
Super hra, aj náš syn má 🙂 tipujem to na nejaký zosilňovač 🙂, alebo alarm 🙂
Vysieacka,telefon😉
Zosilovac 🤔🤔🤔
Rádio.
Aaaa Bofin😀 takze je to AM radio 😉
rádio?to vážne sám ???😲
Jasne ze radijko😉
Netuším 🤷🏼♀️
ale som zvedavá na správnu odpoved 💆📟🔌📻💡
El. Obvod s bzuciakom ?
Rádio?
Detektor lži? 🤣
Radio
Ja síce netuším co to je/bude, ale poprosím potom názov, ako sa to vola, ďakujem 😉
Detektor pohybu
rádio, môj syn to má tiež
Radio
Rádio🙂
Radio
rozhlas
Vysielačky??? Elektr obvod..,
nieco na diaľkové ovládanie 😀
Rádio
Subwoofer 😁
Rádio😀
Radio alebo nieco s cim nahrava svoj hlas
Zvonček🔔
Dobré ránko. viaceré ste uhádli, je to rádio srdečne gratulujem, normálne na tom chytil rôzne stanice, veľmi sa tomu tešil. Nikto mu nepomáhal, resp áno, mladšia sestra ho stále otravovala 😀 Posielam postupne odmenu a ktoré máte doma chlapca, vrelo doporučujem, dokáže sa s tým hrať celé doobedie 🙂
@jankaks, @katusa31, @mlieko, @ella_smella, @divozienka26, @ivkasendy, @kikuskatibi, @babenko252, @tahivka, @jankakocanova, @radkatalajkova, @charlie1980, @mariankas, @ivana76, @lulu055, @tengo, @darina1952, @mirkamurko, @vonava007, @suzibandit, @akab, @jajuska1411, @ywpismenkova, @tinka1922, @dominika86, @annaksz, @lucialuckalucia, @sisejtkou, @kisaranyoska, @tanihy, @beba1902, @evusicek, @atota, @danka_1, @flonik, @lubka484, @paperinka, @misel0806

@elmelpel Prepac ale ja nevidim ten nazov - mozes napisat? Dakujem
@dominika86 hej pridám aj foto, práve som to išla odfotiť 🙂
@charlie1980 no pekne, už si zohnala 😀
@dominika86 je to 8+ maly bude mat 6, ale vzalo ho to....uz si robi aj svoje schémy a zistuje, preco to funguje, co potrebuje....
@elmelpel dakujem, ukladam, si zlata! Super, len tak dalej, paci sa mi, ze ho v tom podporujete. Moj maly ma 4, ale velmi ho tieto veci zaujimaju, sam to este nerobi, ale ked mu ocko pomaha, je velmi sikovny 😉
@elmelpel ja odpadnem aky šikovníček,no ja zíram o ňom budeme ešte počuť to bude nejaký vedec a ďakujem veľmi preveľmi za zaplavu ❤❤❤
Ďakujem ❤
@mirkamurko dakujem, a ani nedýchaj, naše témy, ako vznikol vesmír a pod...
ďakujem veľmi pekne za tak veľaaaaaaaa ❤ ❤ ❤ 😘 😘 😘, veľmi potešilo 😍
Do keluuuu ja som napísala rádio tiež ale zrejme neodklikla "odošli komentár" 😒





Hodiny? 😉