icon

Rozlustite hlavolam mojho syna? 🙂
#hadanka #srdiecka

avatar

filip niekam cestuje a pocita zastavky 🙂😉

24. sep 2017
avatar

Tretie narodeniny?

24. sep 2017
avatar

filip mal uz 1,2,3, narodeniny za sebou a este tooooolko ho caka az do......

24. sep 2017
avatar

Filip sa snazil alebo učil písať čísla a napísat svoje meno🙂 a asi to budu tretie narodeniny.

24. sep 2017
avatar

Robil Terezke kalendar na odratavanie,kolko dni jej zostava do 3.narodenin?

24. sep 2017
avatar

Pre segru vyrobil filipko, o 10 dni bude mat 3 roky

24. sep 2017
avatar

Odrátava za koľko dní bude mať narodeniny 🎂

24. sep 2017
avatar

Presne, odratava dni do narodenín 😉😘

24. sep 2017
avatar

Filipko vyrobil pre sestru, že o 10 dni bude mat 3 roky

24. sep 2017
avatar

Filipko napísal že budu tretie narodeniny sestrine? a on šieste?

24. sep 2017
avatar

Filip bol na cyklistických pretekoch Filip prvý sagan tretí 😉

24. sep 2017
avatar

Áno,tiež šípim dvojitú oslavu. Odrátava dní. 2 torty sú iste

24. sep 2017
avatar

Oslava narodenín 🙂

24. sep 2017
avatar

tiez si myslim 3 narodeniny

24. sep 2017
avatar

Buď teda tie narodeniny, alebo sa už nevie dočkať Vianoc a odratáva dni 😂😂😂

24. sep 2017
avatar

Narodeninovy kalendar 🙂

24. sep 2017
avatar

Hm teraz ked som si pozrela tvoj profil,tak zrejme aj Fifo bude mat narodky,len teraz neviem,ci som to spravne pochopila z tej kresby ze on za 10dni a Terezka za 3.
Som velmi zvedava na rozuzlenie ;)

24. sep 2017
avatar

Aj podľa mňa budú mať onedlho Terezka s Filipkom narodeniny a prajú si každý svoju vlastnú oslavu a svoju vlastnú tortu😀

24. sep 2017
avatar

Jedna oslava, dve torty 🎂🎂🎁🎉🎊🎈

24. sep 2017
avatar

Takže po podrobnejšom preštudovaní si myslím, že Filip nakreslil obrázok v piatok a hneď začal odratávať dni do svojích narodenín. Potom si spomenul na sestru a spodnú polovicu papiera venoval jej odrátaní do narodenín, ktoré bude mať 3 dni po ňom. Takže Filipko oslavuje 1.10 a Terezka 4.10 😀

25. sep 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Asi pocita dni do narodenin

25. sep 2017
avatar

Alebo kolko bude sviecok 😉

25. sep 2017
avatar

Odratava dní do narodenín

25. sep 2017
avatar

Pocita kolko krat sa musi vyspinkat fo narodenin

25. sep 2017
avatar

Bude party 😉🎂🎉🎁

25. sep 2017
avatar

Podla mna to bude telefonne cislo filipovho kamarata filipa😛😚❤

25. sep 2017
avatar

@elmelpel tak ako to bolo?😀

27. sep 2017
avatar

@lubka484 hneeeed, hned 🙂 musim sa dostat za pocitac 🙂

28. sep 2017
avatar

@elmelpel kto bol najbližšie k rozlusteniu hlavolamu??? 😉🤔🤔🤔

18. okt 2017
avatar

Ci páničku, tak toto mi utieklo 🙂 veľmi sa ospravedňujem, tieto týždne sú veľmi hektické, samá choroba sme boli....
Takže rozlúštenie, sú to dni, koľko chýbajú do narodenín, malej 5 dní a synovi 10 dní 😀 veľmi vtipné sú niektoré odpovede 🙂 Ďakujem kočky, posielam duplu 🙂 @cupakabricka, @teki1, @maximmaxim, @mia24212, @sonetta, @dori2, @tinka1922, @radkatalajkova, @miminkamimi, @mirkamurko, @evusicek, @vonava007, @capriromz, @beba1902, @suzibandit, @fugynka, @lubka484, @katik33, @paperinka, @ivana76, @lud77, @maya_zilina, @lulu055, @lusswinki, @elmelpel

sticker
18. okt 2017
avatar

@elmelpel jej ďakujem krásne za ❤ modrasté a všetko najlepšie deťúrencom nech vám robia len radosť 😍

18. okt 2017
avatar

Dakujem❤❤❤

18. okt 2017
avatar

Jeeej, ďakujem 😀

18. okt 2017
avatar

@elmelpel dakujeem krasne velmi potesili

18. okt 2017
avatar

Ďakujem velmi😘

18. okt 2017
avatar

Ciiii panicku, tolko srdiecok 💙💙💙 som si za tu moju slabu odpoved hadam ani nezasluzila
Ale dalujem krasne @elmelpel

18. okt 2017
avatar

@elmelpel posielat podakovania budem asi aj do pol noci 😉😁😀😘

18. okt 2017
avatar

Jeminacku,Elenka,dakujem.ja som uz aj zabudla. 😝

18. okt 2017
avatar

@elmelpel jeeminky... tolko az ???? dakujem pekne... ja som sa netrafila a pravdupovediac tiez som uz aj na to zabudla... este raz dakujem... ❤😘😘😘😘😘😍

18. okt 2017