Tretie narodeniny?
filip mal uz 1,2,3, narodeniny za sebou a este tooooolko ho caka az do......
Filip sa snazil alebo učil písať čísla a napísat svoje meno🙂 a asi to budu tretie narodeniny.
Robil Terezke kalendar na odratavanie,kolko dni jej zostava do 3.narodenin?
Pre segru vyrobil filipko, o 10 dni bude mat 3 roky
Odrátava za koľko dní bude mať narodeniny 🎂
Presne, odratava dni do narodenín 😉😘
Filipko vyrobil pre sestru, že o 10 dni bude mat 3 roky
Filipko napísal že budu tretie narodeniny sestrine? a on šieste?
Filip bol na cyklistických pretekoch Filip prvý sagan tretí 😉
Áno,tiež šípim dvojitú oslavu. Odrátava dní. 2 torty sú iste
Oslava narodenín 🙂
tiez si myslim 3 narodeniny
Buď teda tie narodeniny, alebo sa už nevie dočkať Vianoc a odratáva dni 😂😂😂
Narodeninovy kalendar 🙂
Hm teraz ked som si pozrela tvoj profil,tak zrejme aj Fifo bude mat narodky,len teraz neviem,ci som to spravne pochopila z tej kresby ze on za 10dni a Terezka za 3.
Som velmi zvedava na rozuzlenie ;)
Aj podľa mňa budú mať onedlho Terezka s Filipkom narodeniny a prajú si každý svoju vlastnú oslavu a svoju vlastnú tortu😀
Jedna oslava, dve torty 🎂🎂🎁🎉🎊🎈
Takže po podrobnejšom preštudovaní si myslím, že Filip nakreslil obrázok v piatok a hneď začal odratávať dni do svojích narodenín. Potom si spomenul na sestru a spodnú polovicu papiera venoval jej odrátaní do narodenín, ktoré bude mať 3 dni po ňom. Takže Filipko oslavuje 1.10 a Terezka 4.10 😀
Asi pocita dni do narodenin
Alebo kolko bude sviecok 😉
Odratava dní do narodenín
Pocita kolko krat sa musi vyspinkat fo narodenin
Bude party 😉🎂🎉🎁
Podla mna to bude telefonne cislo filipovho kamarata filipa😛😚❤
Ci páničku, tak toto mi utieklo 🙂 veľmi sa ospravedňujem, tieto týždne sú veľmi hektické, samá choroba sme boli....
Takže rozlúštenie, sú to dni, koľko chýbajú do narodenín, malej 5 dní a synovi 10 dní 😀 veľmi vtipné sú niektoré odpovede 🙂 Ďakujem kočky, posielam duplu 🙂 @cupakabricka, @teki1, @maximmaxim, @mia24212, @sonetta, @dori2, @tinka1922, @radkatalajkova, @miminkamimi, @mirkamurko, @evusicek, @vonava007, @capriromz, @beba1902, @suzibandit, @fugynka, @lubka484, @katik33, @paperinka, @ivana76, @lud77, @maya_zilina, @lulu055, @lusswinki, @elmelpel

@elmelpel jej ďakujem krásne za ❤ modrasté a všetko najlepšie deťúrencom nech vám robia len radosť 😍
Dakujem❤❤❤
Jeeej, ďakujem 😀
Ďakujem velmi😘
Jeminacku,Elenka,dakujem.ja som uz aj zabudla. 😝
@elmelpel jeeminky... tolko az ???? dakujem pekne... ja som sa netrafila a pravdupovediac tiez som uz aj na to zabudla... este raz dakujem... ❤😘😘😘😘😘😍

filip niekam cestuje a pocita zastavky 🙂😉