Ženy, ktoré to už máte v malicku, ake je napríklad dobre výživné jedlo, čo má 600 kcal? Asi mi dochádzajú nápady... Vďaka
dnes som mala zapečené kuracie prsia s fetou a smotanou, k tomu pečené zemiaky a zeleninový šalát - spolu 511 kcal…
(150 g masa, 50 g fety, 50 ml smotany, 75 g zemiakov, malá lyžička oleja, 150 g zeleniny)
3. nov 2025
včera filet zo pstruha duhoveho v kruste z cornflakov a čierneho sezamu, pečené zemiaky, zeleninový šalát - 450 kcal 🤷♀️
3. nov 2025
kuracie prsia na zelenom kari, k tomu 1/2 naanu a 25 g ryža, zeleninový šalát - 569 kcal…
3. nov 2025
Moje najcastejsie kuraci perkelt s cestovinou a mrkvou.
Tofu zelenina ryza.
Zalezi kolko si das oleja a nasledne jedla na 600kcal.
4. nov 2025
Co tak vymenit hnusne kuracie za kvalitne hovadzie..
4. nov 2025
Čokoľvek čo ti chutí. Pre mňa ráno ovsené vločky, proteín, arašidové maslo a cakankovy sirup. Na obed kuracie mäso, zemiaky alebo ryža či cestoviny, dusená zelenina. Na večeru v poslednej dobe ficim na cigánskej - tekvicová kocka, horčica, mäso 😅 Všetky moje jedlá majú okolo 500 kalórií.