čím sa dá nahradit forma ak ju nemám ..
Ak na korpus tak hrniec, nerezová miska
Dievčence na tuto tortičku .. 😕
Tak to je dine plechu upiect korpus a vyrezat
Ak mas ten hruby alobal tak sa da z 2-3 vrstiev vytvarovat aj srdce
@zuzkat1 korpus tam nejde , no škoda ..
@moni no vidíš , alobal sa nájde
Dakujem
@erikaemkina ja som taku včera robila len jablkovu dnes ju budeme krajať🙂
@kvet1 mala si aj formu ?
no ja sa na to len chystám
@erikaemkina jenske sklo? Ci ako sa to pise 🙂
@erikaemkina ano,a aka to bude plnka?
ja som robila piskotovu v tvare srdca, nemala som formu, tak som urobila okruhlu a ked zatuhla, vyrezala som srdce
@priora no to tiež sa dá😉
@kvet1 Suroviny
1 bal.piškotů
1 bal.sladká 33% smetana
2 bal.zakysané smetany
cukr dle chuti
2 ks banány
kakao na poprášení
Vytisknout
Postup přípravy
Sladkou smetanu ušleháme do tuha a přidáme obě zakysané smetany. Osladíme.
Dortovou formu vyložíme potravinářskou folií a dno poklademe piškoty. Na ně navrstvíme krém a banány na kolečka. Takto pokračujeme do spotřebování surovin.
Poprášíme kakaem a necháme přes noc v lednici ztuhnout.
nič zložité
@ajus969 👍
@erikaemkina a tiez som robila tuto smotanovo-piskotovu tortu 🙂
@ajus969 Tak už budem vediet 😉
Dakujem
Srdce urobis aj z jedneho okruhleho korpusu a druhy stvorec. Upiect obe, kruh rozrezat na pol a prilozit ku stvorcu 🙂
Sice v tvojom pripade nie upiect 🙂 Len dat stuhnut a tak.


Forma na čo?