Kocky pýtajú od Vás potvrdenia v škôlkach, ze nemôžete mat home office? Zaujíma ma ako je to v iných mestách..
Ano..pri nastupe do skolky/ skoly chcu potvrdenie od zamestnavatela. ( BA)
Prave som pozerala prispevok v presovskej skupine, ze jedna skolka uz ma zverejnene podmienky nastupu deti, treba tam aj potvrdenie zamestnavatela
U nás je škôlka zatvorená...otvárajú až 18.
Zatial nie..
Naša škôlka začína od zajtra, nevyžadujú žiadne potvrdenie.
Nam napisali, ze nemaju pravo sa vobec pytat kde a co robime, skolku odzajtra otvaraju pre vsetky deti.
Nasa skolka otvara 11.1 a tiez potrebuju potvrdenie
Akože podľa toho by mali byť od.pondelka iba deti z kritickej infraštruktúry..lebo tento týždeň u nás je ze Iba kritická infraštruktúra a nemožný home office na základe odporučenia od zriaďovateľa
@juli225
Skolka je otvorena len pre rodicov z kritickej infrastruktury a tych, ktori obaja rodicia nesmu mat home office. Musia sa obaja rodicia preukazat potvrdenim z roboty. A kedze skolka je otvorena, nema nikto narok na ocr.
krása.. museli zase dlho rozmýšľať nad majstrovským plánom ako neplatit rodicom škôlkarov ocr a robit z domu..a čo to dieta dam na 8 hodín do skrine a ja mam kľud na prácu s osobnými údajmi napr. Alebo účtujem si v klude? To radšej by zostali rodičia na očr pandemickej.. Ved maju zodpovednosť za svoju prácu aj z domu rovnaku ako keby boli v robote..chore toto
U nás otvárajú škôlku, ale len pre rodičov čo pracujú v kritickej infraštruktúre.
Ano chcu potvrdenie, tieto podmienky si stanovil zriadovatel. Mohol rozhodnut, ze sa pojde v beznom rezime, alebo budu zatvoreny. Niektore skolky vyzaduju aj negativny test od rodicov.
.