Kocky vcera vecer som urobila palacinkove cesto, len som ho uz nestihla urobit, bolo cez noc v chladnicke, nic sa mu nestalo pravda? Mozem normalne urobit palacinky
Odstate je este lepsie, len premiesat a hotovo
16. mar 2023
Ano 🙂
16. mar 2023
ano ja tak bezne robim, nemame radi studene palacinky, vzdy spravim len kolko sa zje a zvysok cesta dam do chladnicky
16. mar 2023
Robila som v palacinkarni, cesto sa robilo vzdy den vopred a stalo v chladnicke 🙂
16. mar 2023
Jasne, v pohode