ja som nasla krabicku caju - bez caju vo vnutri... pachatel neznamy... samozrejme ze to nikto nepriznal... a ano, mavam aj pol porcie polievky v najvacsom hrnci (manzel neznasa umyvat riady a je uplne proti prekladaniu jedla do mensich nadob 😝 )
Co to je? Ja si idem mozog zavarit
Nie. Mám na to deti 😂😂😂
Ano, najcastejsie prazdny obal od sunky s tym, ze aby som vedela, ze sa to uz zjedlo.
🤦♀️🤣
fascinácia nikdy nekončí ...
Akoze kym som zaostrila co ti nechal 🫣
Riadne som sa zapotila ci je fotka vhodna na stenu 🤣🤣
Naposledy deti vrátili prázdnu fladu od mlieka do chladničky 🤪
A prázdnu lucinu som uz tiez nasla... ale to je skôr, ze sa zabudli, nie naschvál...
U nás deti bežné, nechávajú prázdne krabičky od šunky v chladničke, prázdnu tatársku, prázdny sáčok od syra, prázdna krabička od syrokremu. Čokoľvek sa nájde...
Akoze kym som zaostrila co ti nechal 🫣
Riadne som sa zapotila ci je fotka vhodna na stenu 🤣🤣
@petrao2 aj mňa to napadlo 🤭🤭
Moje dieta dalo predvcerom nazad do chladnicky prazdnu misku zo salatu mrkvoveho. Pytam sa to preco si dal do chladnicky ked si to zjedol? A on : lebo som nevedel kde to mam dat. Hmmmm prve sa narodil a nevie kde mame umyvacku 🤷🏼♀️
No malokedy nieco uplne prazdne, platok masla,tiez koliesko sunky, jeden cukrik, poslenu fasirky..ale tom zmysle,ze sa chce podelit, ze to nezje sam...ked to najdem po tyzdni,velmi sa z toho tesim🙄
Bezne krabice od mlieka. Mna to nejak nevytoči. 😀
30 rokov to robí...😆
Áno robí tak, doje a nechá tak. Maslo, horčicu, nátierky, sprchový gél aj sáčok od pečiva prázdny. Už som si zvykla, ja mám zase iné neduhy, takže sme si kvit,aj keď q to štve.

Nie, on mi všetky zvyšky balí do dózičky, že si to mám vziať do práce 😁😁😁
Nemám rada ohrievane zvyšky jedál - on nerád vyhradzuje - tak to vyhodím ja.