icon

aj vasi muzi maju talent nechavat takto veci? minule to bol prazdny obal od vajicok v chladnicke napriklad.

avatar

Nie, on mi všetky zvyšky balí do dózičky, že si to mám vziať do práce 😁😁😁
Nemám rada ohrievane zvyšky jedál - on nerád vyhradzuje - tak to vyhodím ja.

5. dec 2025
avatar

ja som nasla krabicku caju - bez caju vo vnutri... pachatel neznamy... samozrejme ze to nikto nepriznal... a ano, mavam aj pol porcie polievky v najvacsom hrnci (manzel neznasa umyvat riady a je uplne proti prekladaniu jedla do mensich nadob 😝 )

5. dec 2025
avatar

Co to je? Ja si idem mozog zavarit

5. dec 2025
avatar
@gladys_07

Co to je? Ja si idem mozog zavarit

@gladys_07 koniec krájanej šunky

5. dec 2025
avatar

Nie. Mám na to deti 😂😂😂

5. dec 2025
avatar

Ano, najcastejsie prazdny obal od sunky s tym, ze aby som vedela, ze sa to uz zjedlo.
🤦‍♀️🤣

5. dec 2025
avatar

fascinácia nikdy nekončí ...

5. dec 2025
avatar

Akoze kym som zaostrila co ti nechal 🫣
Riadne som sa zapotila ci je fotka vhodna na stenu 🤣🤣

5. dec 2025
avatar

Naposledy deti vrátili prázdnu fladu od mlieka do chladničky 🤪
A prázdnu lucinu som uz tiez nasla... ale to je skôr, ze sa zabudli, nie naschvál...

5. dec 2025
avatar

U nás deti bežné, nechávajú prázdne krabičky od šunky v chladničke, prázdnu tatársku, prázdny sáčok od syra, prázdna krabička od syrokremu. Čokoľvek sa nájde...

5. dec 2025
avatar
@petrao2

Akoze kym som zaostrila co ti nechal 🫣
Riadne som sa zapotila ci je fotka vhodna na stenu 🤣🤣

@petrao2 aj mňa to napadlo 🤭🤭

5. dec 2025
avatar

Moje dieta dalo predvcerom nazad do chladnicky prazdnu misku zo salatu mrkvoveho. Pytam sa to preco si dal do chladnicky ked si to zjedol? A on : lebo som nevedel kde to mam dat. Hmmmm prve sa narodil a nevie kde mame umyvacku 🤷🏼‍♀️

5. dec 2025
avatar

No malokedy nieco uplne prazdne, platok masla,tiez koliesko sunky, jeden cukrik, poslenu fasirky..ale tom zmysle,ze sa chce podelit, ze to nezje sam...ked to najdem po tyzdni,velmi sa z toho tesim🙄

5. dec 2025
avatar

Bezne krabice od mlieka. Mna to nejak nevytoči. 😀

5. dec 2025
avatar

30 rokov to robí...😆

5. dec 2025
avatar

Áno robí tak, doje a nechá tak. Maslo, horčicu, nátierky, sprchový gél aj sáčok od pečiva prázdny. Už som si zvykla, ja mám zase iné neduhy, takže sme si kvit,aj keď q to štve.

5. dec 2025