Tak o tieto detske knihy nemal skoro nikto v Cechach ani na Slovensku zaujem a tak vydavatelstvo s detskymi knihami nadobro konci. 3D zvieratka a morske zivocichy sice ficia, ale zjavne len v zbytocne predrazenych kinach, tabletoch a hrackarstvach. Poskladat si vlastnu savanu alebo koralovy utes zjavne nie je pre dnesnych rodicov dost zaujimave. Je to preto, ze by sa museli detom pocas toho detom venovat a pomahat im? Alebo preto, ze tablet je proste fakt lepsi ako kreativna cinnost? Ja uz naozaj tomuto svetu nijako nerozumiem....
My by sme mali zaujem ;))
Mozno to nie je tym, mozno mali slabu propagaciu. Daju sa este niekde zohnat? alebo daj aspon nazvy nech pogooglim. 🙂
ja som ich ešte nikde nevidela ☹(
Ja som ich nasla tiez nahodou ale to preto, ze do detskych oddeleni som nechodila lebo nebol dovod. Napisem vam o nich ked dojdeme z prechadzky 🙂
Dnesna doba je zvlastna!





krasne knihy :(