Naše nádherné tehotenstvo
ešte sme netušili čo nás čaká :(









































naozaj krasne fotky, je mi stale velmi luto co sa ti stalo, nech sa uz coskoro fotis znova so spokojnym bruskom
Gwen tie fotky su take kraaaasne, ..... velmi ti prajem aby si bola opat taka stastna ako na tych foteckach .... ty musis byt opat tehulka, to brusko ti velmi pristalo xxx
Tolik na tebe myslím a držím pěsti!
Nádherné fotečky,nech sa k vám chlapčiatko čím skor vráti.Držím palce.
To je jasné, člověk se nikdy "nezbaví" toho, o čem mlčí... Zase bude dobře, i když to tak teď třeba nevypadá! Drž se!
nadherne fotky a take stastie z nich ide..................neprestan bojovat prosim, Maxinko sa vrati a vy budete opat stastny xxx
nádherné fotky... tak krásne hrdo si tam nosíš to brušinko... veľmi ti prajem, aby si zase bola krásna hrdá bruchatá tehuľka... 😉
ďakujem aj ja... budeme tie najkrajšie a najlepšie domčeky na svete... 😉
@leeenka26 moja to je úplne v pohode aj ja som mávala také fázy a vôbec nič ma nebavilo, keď mi niekto niečo radil ako si zamestnať hlavu tak mi nič nepomáhalo.
Nebavilo ma čítať, ani hačkovať čo je moja obľúbená činnosť ani robota ma nebavila, až jedného dňa som dostala ponuku na otvorenie nového obchodíku s kvetmi, bytovými doplnkami v Žarnovici a ja som zo dňa na deň úplne ožila, dalo mi to znovu energiu a chuť žiť a verím tomu že to Max vidí že už neplačem, že som šťastná a z láskou čakám na ten deň keď sa vráti do bruška 🙂
velmi vam darzim palce, aby vam to tento raz vyslo, my sme mali podobny pripad v rodine :(
@simcatko11 ďakujeme , dúfame že to naozaj dobre dopadne 🙂 prajem aj vám veľa zdravíčka a krásne tehotenstvo ....je to prenádherné obdobie života a treba si to vychutnať zo všetkými radosťami a starosťami a hlavne veľa zdravíčka 🙂
krasne ,, je my velmi luto co stalo ale verim a viem ze tento krat vam to vyjde budete najstastnejsi a najlepsi rodicia, zasluzite si to 🙂 prajeme vela zdravicka
@petrushkasc ďakujeme 🙂 no hádam sme si už všetko zlé odžili 🙂
@gwenni urcite ano ,,, maxik sa na vas zhora pozera a dava na teba a na drobceka co mas v brusku pozor 🙂
@petrushkasc to máš pravdu Maxinko je pokladík 🙂
..naozaj prenádherné fotky a ešte krajšie osoby na nich. Čítala som, že ste už o nejaké detičky prišli :( Smutné, ale držím palce aby Vám to teraz vyšlo 🙂 Držte sa!!!
@lucka22771 ďakujeme
váš album je právom vo "vybrali sme"... asi najkrajší s profi fotkami, ktoré som tu videla...
veľmi držím palce, ste sympatický pár...kedy máte termín?...
krááásne 🙂je to veru krásna pamiatka a pre mňa osobne sú fotky,fotky 😉
Krásne fotky naozaj.. 🙂 držim palčeky aby bolo všeeetko v poriadku aby ste si s manželom maličkého naplo užívali🙂 🙂
@sjusiquatro 🙂 ďakujeme
ste nadherny par! manzel ti musi byt velkou oporou, vela vela lasky prajem 🙂
ste krásny párik 🙂
krásne fotečky🙂