icon

Ja by som sa chcela z celého srdca poďakovať všetkým maminkám ktoré nám a našemu milovanému Maxíkovi napísali tak krásne písmenká do našich albumíkov, ste úžasné maminky ďakujeme 🙂 🙂 🙂 Aj adminom ďakujeme za.... vybrali sme, veľmi si to vážime

avatar

aj ty si úžasná babulka , som rad že som ťa tu objavila...🙂 cmuk

18. apr 2012
avatar

myslim si ze kazdemu dobre padne precítat si povzbudive slova...najma po tom vsetkom co ste si prezili...aj napriek tomu ze sa vobec nepozname, sucitim s tebou a zaroven sa s tebou tesim z kazdeho aj toho najmensieho potesenia ktoré ta postretne :D drzim palceky

18. apr 2012
avatar
gwenni
autor

@dana1972
@hannybunny
ďakujem veľmi, veľmi mi MK pomohol že ste mi každá jedna napísala a pohladila svojimi slovami moje boľavé srdce keď som to najviac potrebovala, že ste so mnou plakali a že sa so mnou tak veľmi tešíte 🙂

18. apr 2012
avatar

@gwenni už sa neviem dočkať..🙂

18. apr 2012
avatar

@gwenni niekedy človek potrebuje povzbudiť, či pomôcť čo i len slovkom, ale ja som sa tu stretla aj s urážkami 🙂 teším sa s tebou na drobčeka 🙂 nech to vyjde šťastlivo 🙂 a nech ste zdravučký

18. apr 2012
avatar

@gwenni ivi kedykoľvek pomôžeme nech budeš čokoľvek potrebovať....

18. apr 2012
avatar

áno fakt si veľmi zlatá aj ty a aj ja som rada že som ťa ,,spoznala´´ 🙂

18. apr 2012
avatar

to my dakujeme tebe lebo nam davas neskutocne vela 🙂

18. apr 2012
avatar

Ivka, je nam ctou spoznat taku zienku, ako si ty... 🙂 Neviem, ci si ma pamatas, ale dakujem ti za kazde pekne slovicko... Pomohli, ked som to velmi potrebovala... 🙂

18. apr 2012
avatar

Sama si si vysluzila "Vybrali sme". Si velmi silna zena s obrovskym srdcom. A Maxik vas muluje nadovsetko a dava na vas aj na braceka pozor 😉

18. apr 2012
avatar
18. apr 2012
avatar
gwenni
autor

@drobec33 ja naozaj veľmi ďakujem a dúfam že náš Maxík dáva pozor nielen na nás ale aj na všetkých Vás na vaše detičky aby boli spokojné a šťastné v náručiach svojich maminiek ......

18. apr 2012
avatar

@gwenni my dakujeme tebe 😉

18. apr 2012
avatar

už sa ti to riadne kráti,za chvíľu ťa začnem vyzerať v meste s kočiarom,už sa teším a prajem nech to máš čím skôr za sebou a nech je všetko v 200% poriadku

18. apr 2012
avatar

@gwenni Ivanka je citit aj ,,virtualne", ake dobre srdiecko mas a aky si dobry clovek.
Aj ty a aj ja a kopec inych zien si zasluzime uz len stastie a ver mi ze aj stastne uz budeme. 🙂

18. apr 2012
avatar

@leeenka26 pekne si to napísala...🙂

19. apr 2012
avatar

@gwenni
@leeenka26 kocky vy si uz naozaj zasluzite len stastie, tesim sa s vami ze sa vam to uz krati a uz sa tesim na fotky drobcekov

19. apr 2012
avatar

drzim prsteky a myslim na Vas , budes uzasna mamicka 🙂

19. apr 2012
avatar

ty si to zaslúžiš...kto iný ak nie ty 😉

19. apr 2012
avatar
gwenni
autor

@drobec33 🙂

@tereza79 🙂 ďakujem Terka aj ja sa na to teším 🙂

@leeenka26 ďakujem Lenka si úžasná 🙂 ďakujem za kompliment

@ivkamb 🙂 ďakujeme

@michaelapillarova ďakujem 🙂 to dúfam 🙂 udem sa o to snažiť 🙂

@cukroska ale určite je veľa mamičiek ktoré si to tiež zaslúžia, ale naozaj ďakujem za uznanie, veľmi to poteší

20. apr 2012
avatar

Ivka, ako sa mas? uz sa ti to tehu krati 🙂

14. máj 2012
avatar
gwenni
autor

@kvetinqa ako sa mám, no nejáko unavene 🙂 🙂 teším sa kedy už bude pokladík malinký vonku ale tak by som si potrebovala oddýchnuť, ale nejáko sa mi nedarí , len sa ráno zobudím a som unavená a keď si po obede ľahnem tak nemôžem buď zaspať alebo mi tŕpnu nohy ....

14. máj 2012
avatar

@gwenni uz to vydrz uz to mas za par 🙂 Tentokrat bude vsetko v poriadku a o par dni si uz budes v naruci drzat krasny vonavy uzliccek

23. máj 2012
avatar

@gwenni ahoj myslim na teba kazdy dnik ako sa mas?uz sa ti to blizi tesim sa ked uvidim fotku maličkého a hlavne ak uz budete doma

23. máj 2012
avatar

gratulujem k Liamkovi 17 máj je krásny dátum na narodenie, prajem veľa veľa veľa zdravia malému a gratulujem šťastným rodičom 😀

24. máj 2012
avatar

jeeej to fakt?uz Liamko je medzi nami?gratulujem budem sa modlit za Vás hlavne za zdravíčko pre rodičov aj pre maleho Liamka juuuupiiii ako sa tešímm som neskutočne šťastná stále som na Vás myslela veľmi ma dojal Vás príbeh

25. máj 2012
avatar
gwenni
autor

@gloria9 aj my sme neskutočne šťastný, je to dokonalosť sama v tom malom úžasnom stvorení 🙂

25. máj 2012