Ja by som sa chcela z celého srdca poďakovať všetkým maminkám ktoré nám a našemu milovanému Maxíkovi napísali tak krásne písmenká do našich albumíkov, ste úžasné maminky ďakujeme 🙂 🙂 🙂 Aj adminom ďakujeme za.... vybrali sme, veľmi si to vážime
myslim si ze kazdemu dobre padne precítat si povzbudive slova...najma po tom vsetkom co ste si prezili...aj napriek tomu ze sa vobec nepozname, sucitim s tebou a zaroven sa s tebou tesim z kazdeho aj toho najmensieho potesenia ktoré ta postretne :D drzim palceky
@dana1972
@hannybunny
ďakujem veľmi, veľmi mi MK pomohol že ste mi každá jedna napísala a pohladila svojimi slovami moje boľavé srdce keď som to najviac potrebovala, že ste so mnou plakali a že sa so mnou tak veľmi tešíte 🙂
@gwenni ivi kedykoľvek pomôžeme nech budeš čokoľvek potrebovať....
áno fakt si veľmi zlatá aj ty a aj ja som rada že som ťa ,,spoznala´´ 🙂
to my dakujeme tebe lebo nam davas neskutocne vela 🙂
Ivka, je nam ctou spoznat taku zienku, ako si ty... 🙂 Neviem, ci si ma pamatas, ale dakujem ti za kazde pekne slovicko... Pomohli, ked som to velmi potrebovala... 🙂
Sama si si vysluzila "Vybrali sme". Si velmi silna zena s obrovskym srdcom. A Maxik vas muluje nadovsetko a dava na vas aj na braceka pozor 😉
už sa ti to riadne kráti,za chvíľu ťa začnem vyzerať v meste s kočiarom,už sa teším a prajem nech to máš čím skôr za sebou a nech je všetko v 200% poriadku
drzim prsteky a myslim na Vas , budes uzasna mamicka 🙂
ty si to zaslúžiš...kto iný ak nie ty 😉
@drobec33 🙂
@tereza79 🙂 ďakujem Terka aj ja sa na to teším 🙂
@leeenka26 ďakujem Lenka si úžasná 🙂 ďakujem za kompliment
@ivkamb 🙂 ďakujeme
@michaelapillarova ďakujem 🙂 to dúfam 🙂 udem sa o to snažiť 🙂
@cukroska ale určite je veľa mamičiek ktoré si to tiež zaslúžia, ale naozaj ďakujem za uznanie, veľmi to poteší
Ivka, ako sa mas? uz sa ti to tehu krati 🙂
gratulujem k Liamkovi 17 máj je krásny dátum na narodenie, prajem veľa veľa veľa zdravia malému a gratulujem šťastným rodičom 😀
jeeej to fakt?uz Liamko je medzi nami?gratulujem budem sa modlit za Vás hlavne za zdravíčko pre rodičov aj pre maleho Liamka juuuupiiii ako sa tešímm som neskutočne šťastná stále som na Vás myslela veľmi ma dojal Vás príbeh
aj ty si úžasná babulka , som rad že som ťa tu objavila...🙂 cmuk