icon
avatar
iivuskaa
Správa bola zmenená    13. feb 2024    

Baby, tie co používate snugs nohavičky, ste spokojne?? Vložky neznesiem, cítim sa akoby som nosila plienku...😅. A celé kramy na tamponoch tiež nie je výhra...

avatar

A neskusala si kalisok?

13. feb 2024
avatar

Mam perties, mam aj ine znacky, akurat snuggs nemam, a som fakt nadsena. Je mi ozaj luto ze som na ne neprisla ovela skor.

13. feb 2024
avatar

Áno, používam len snuggs. Už by som nemenila

13. feb 2024
avatar

Ano, su super. Dnes rano, ked som si po tme vyberala zo skrine veci do prace, intuitivne som vzala nohavicky co mi prisli take prijemne a potom vedla v izbe som zistila ze som vzala akurat snuggs 😂🙈 tak som potom isla vymenit za normalne kedze teraz nemam svoje dni… ale fakt super. A mam aj perties aj tie su dobre…
Ak vahas vyskusaj snuggs na skusku jedny, to mas 50% zlavu

13. feb 2024
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Mám perties, ale cítim sa ako v plienje. No lepšie ako vložka

13. feb 2024
avatar

To koľko tých gačoch potom treba?😂

13. feb 2024
avatar

Keď neznesieš vložky, tak ani nohavičky ti nebudú vyhovovať. Tiež to mám tak.

13. feb 2024
avatar

@lunalara 😂😂😂👍👍 placeeem ,,ale asi 4 by mali stacit ,,

13. feb 2024
avatar

@luba28 Ver,že ja tiež revala😂,keď som toto čítala😂Tá radšej 5 do zásoby🤣

13. feb 2024
avatar

Po 1. pôrode mám už 15 rokov teliesko, neviem čo je pms (šibe mi hocikedy), vložky nekupujem, nepoužívam. Teliesko odporúčam.

13. feb 2024
avatar

@jarka8276 to je hlúposť.lebo to máš tak len ty

13. feb 2024
avatar

@lunalara a to su este rozdelene podla intenzity krvacania ,,to ne len tak

13. feb 2024
avatar

@luba28 aha😁 ja že na dni😂😂😂😂smejem

13. feb 2024
avatar

@mon8060 tak myslím, že nie som jediná. Už som tu čítala aj od iných žien komentáre, že nie sú spokojné. Každej vyhovuje niečo iné a má inak silnú menštruáciu. Ale treba vyskúšať. Inak nezistí, či je to pre ňu to pravé.

13. feb 2024
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@cholitko 😂😂 šak ja chápem,to bolo v rámci srandy🤣

13. feb 2024
avatar

Mám aj z DM za 12€ sú také hrubšie a väčšie a mám aj snuggs a tie sú jemnejsie a obe plnia účel ako treba. Spokojná som. Sú tak ako píšu vyššie na tých 6/8 hodín podľa intenzity a som veľmi spokojná.

13. feb 2024
avatar

Kalisok už roky

13. feb 2024
avatar

Prepáčte asi blbá otázka..to len si dáte tie nohavičky a oni vsiaknu ako do seba menš.krv ??

13. feb 2024
avatar
13. feb 2024
avatar

Prepáčte, ale musím sa spýtať. Ako periete? Najprv v rukách? A potom do práčky? A s akým prádlo? Na koľko stupňov? Ja neviem, mne sa to zdá také..🤢...mier✌️....

13. feb 2024
avatar

@skoupilka1 áno,najprv v studej vode v rukách.potom do práčky

13. feb 2024
avatar

@skoupilka1 aj mne sa to zdalo take ako tebe az pokym som to neskusila.

13. feb 2024
avatar

Ja mam 2x snuggs,2x dm,2x perties.
@lunalara

13. feb 2024
avatar

odporucam perties, tie maju najvacsiu savost na trhu. dcera mava stredne silnu ms a perties jej vydrzia v skole vzdy od cca 7 rana do 15 poobede

13. feb 2024
avatar

Ja mam snuggs len ako poistku k tamponu a su perfektne. Stoja za tu cenu. Vlozky neznesiem, ale snuggs by sommsi neobliekla bez tamponu. Bala by som sa, ze ozaj preteciem. Mam aj z dm, ale nie su tak pohodlne ako snuggs. Za tu cenu mi stoja

14. feb 2024
avatar

@ajuga ved ani nevies ako funguju,,pohodlne nohavicky si kupis aj ine

14. feb 2024
avatar

Akože ja som nechápala, ale nepretiekla som ani pri velmi silnej MS. A na noc mat len nohavicky? Žiadne vlozky, tampony? To je raj.

14. feb 2024