Baby, tie co používate snugs nohavičky, ste spokojne?? Vložky neznesiem, cítim sa akoby som nosila plienku...😅. A celé kramy na tamponoch tiež nie je výhra...
Mam perties, mam aj ine znacky, akurat snuggs nemam, a som fakt nadsena. Je mi ozaj luto ze som na ne neprisla ovela skor.
Áno, používam len snuggs. Už by som nemenila
Ano, su super. Dnes rano, ked som si po tme vyberala zo skrine veci do prace, intuitivne som vzala nohavicky co mi prisli take prijemne a potom vedla v izbe som zistila ze som vzala akurat snuggs 😂🙈 tak som potom isla vymenit za normalne kedze teraz nemam svoje dni… ale fakt super. A mam aj perties aj tie su dobre…
Ak vahas vyskusaj snuggs na skusku jedny, to mas 50% zlavu
Mám perties, ale cítim sa ako v plienje. No lepšie ako vložka
To koľko tých gačoch potom treba?😂
Keď neznesieš vložky, tak ani nohavičky ti nebudú vyhovovať. Tiež to mám tak.
Po 1. pôrode mám už 15 rokov teliesko, neviem čo je pms (šibe mi hocikedy), vložky nekupujem, nepoužívam. Teliesko odporúčam.
Mám aj z DM za 12€ sú také hrubšie a väčšie a mám aj snuggs a tie sú jemnejsie a obe plnia účel ako treba. Spokojná som. Sú tak ako píšu vyššie na tých 6/8 hodín podľa intenzity a som veľmi spokojná.
Kalisok už roky
Prepáčte asi blbá otázka..to len si dáte tie nohavičky a oni vsiaknu ako do seba menš.krv ??
Prepáčte, ale musím sa spýtať. Ako periete? Najprv v rukách? A potom do práčky? A s akým prádlo? Na koľko stupňov? Ja neviem, mne sa to zdá také..🤢...mier✌️....
@skoupilka1 áno,najprv v studej vode v rukách.potom do práčky
@skoupilka1 aj mne sa to zdalo take ako tebe az pokym som to neskusila.
Ja mam 2x snuggs,2x dm,2x perties.
@lunalara
odporucam perties, tie maju najvacsiu savost na trhu. dcera mava stredne silnu ms a perties jej vydrzia v skole vzdy od cca 7 rana do 15 poobede
Ja mam snuggs len ako poistku k tamponu a su perfektne. Stoja za tu cenu. Vlozky neznesiem, ale snuggs by sommsi neobliekla bez tamponu. Bala by som sa, ze ozaj preteciem. Mam aj z dm, ale nie su tak pohodlne ako snuggs. Za tu cenu mi stoja
Akože ja som nechápala, ale nepretiekla som ani pri velmi silnej MS. A na noc mat len nohavicky? Žiadne vlozky, tampony? To je raj.
A neskusala si kalisok?