Používame cookies. Viac informácií tu. OK
jajamalka
22. sep 2016
170 

Ako som chudla s Naturhouse

Pred necelým mesiacom som bola vybratá, aby som sa zúčastnila testovania balíčku na chudnutie od Naturhouse. Bolo že to radosti! Presne 26. 8. moja noha prvýkrát vkročila do pobočky Naturhouse v Bratislave.  

Výživová poradkyňa bola veľmi milá, už po niekoľkých minútach som z nej mala pocit akoby sme sa poznali roky. A možno aj preto som jej o svojich stravovacích návykoch prezradila aj to, čo som nechcela. A možno aj preto som sa necítila až tak trápne, keď som sa postavila na váhu a tá sa zastavila takmer na trojcifernom (!) čísle.  Okrem váhy ako takej, som sa dozvedela, koľko kilogramov z mojej hmotnosti predstavujú zadržiavané tekutiny a koľko kíl pripadá na tuk. Potom nasledovalo meranie pásu, bruška a bokov. Všetko som absolvovala v spodnej bielizni. Vedieť to vopred, vzala by som si nejakú reprezentatívnejšiu. 🙂

Pôvodne som mala záujem o balíček Chudnutie a detoxikácia, ale presvedčila ma, že balíček Ploché brucho je pre mňa vhodnejší. A ja som sa nehádala. A tak som vyfasovala priam darčekový kôš plný produktov šitých na mieru práve pre mňa (a pre kopu ďalších, ktoré majú ten istý problém). A odchádzala som takáto vysmiata.

Každé ráno som začínala pohárom vody, do ktorého som vyliala jednu ampulku z ich špeciálnych bylinkovo-zeleninovo-ovocných roztokov, ktoré mali naštartovať trávenie a súčasne čistiť organizmus.  Po niekoľkých dňoch sa z toho stal môj malý rituál a ráno bez vody som si nevedela predstaviť.  Na raňajky som zvyčajne jedávala  dva sucháre, opäť z ich výroby (oni to honosne nazývajú toustíky) a k tomu zvyčajne šunku alebo vajíčko natvrdo alebo cottage cheese. S kopou zeleniny. Kupodivu ma to vždy zasýtilo.

Na desiatu som zvykla chrúmať ovocie. Podľa rady mojej poradkyne maximálne toľko, koľko sa mi vmestí do dlane. Ešteže ju mám takú širokú. Aha.

Na obed mohla byť polievka (a tiež nemusela) a hlavné jedlo bez prílohy. Na olovrant opäť ovocie a na večeru  prakticky čokoľvek, ale bez prílohy a bez pečiva. A takto som sa aj snažila fungovať. Nejdem sa tváriť, že som si k tej rybe občas nedala zemiaky. Alebo keď sme mali v práci na obed segedínsky guláš, že som knedľu vynechala. Čo som sa ale snažila dodržiavať na sto percent, boli pokyny, aby som skutočne jedla „len“ päťkrát denne. Žiadne zobanie medzi tým. Zistila som, že najľahšie sa to dodržuje, keď doma alebo v práci naozaj nič naviac nedržím. Lebo, keď som vedela, že na tej poličke v kredenci tá čokoláda ešte je a zmrzlina v mraziaku tiež... No. Ako hovorím, ak chcete naozaj schudnúť, žiadne lákadlá doma nedržte.

 Druhá rada, ktorá sa ukázala ako veľmi cenná bola, aby som večerala najneskôr tri hodiny pred spaním. Keď som sa totiž pokúšala chudnúť pred tým, snažila som sa nejesť už po piatej. A zvyšok večera som bola nervózna a hladná ako pes. S metódou od Naturhouse som o siedmej večer vyjedala tuniakový šalát bez akýchkoľvek výčitiek. Vedela som, že pôjdem spať najskôr o desiatej.

22.9. som opäť navštívila výživovú poradkyňu na pobočke. Za 25 dní som schudla 5 kilogramov, jeden centimeter v páse, dva centimetre na brušku a dva centimetre na bokoch.

Premýšľam ako moju recenziu zakončiť. Ak máte výdrž a v ešte lepšom prípade aj podporu okolia, schudnete aj bez Naturhouse. Nepotrebujete roztoky, špeciálne sucháre ani vlákninu v granulách.  Ak si však nie ste isté, či to samy zvládnete a vaša vôľa je skôr slabá ako pevná a občas pred regálmi v potravinách tápete, tak chudnutie s Naturhouse odporúčam.

Ďakujem @konik_testuje  za možnosť testovať chudnutie s Naturhouse. 

Janka

#test_naturhouse

    Odporúčame