icon

Beriete si z pobytu v hoteli jednorazové papuče domov?

avatar

Ja ano, pre navstevy

24. apr 2026
avatar

niekedy ano

24. apr 2026
avatar
@viestta

niekedy ano

@viestta vlastne mas pravdu aj ja niekedy, ked su take gumenne, nie papieraky 🤣

24. apr 2026
avatar

Nie, nenosíme doma papuče. Ideálne ani na hoteloch.

24. apr 2026
avatar
@eeffka

@viestta vlastne mas pravdu aj ja niekedy, ked su take gumenne, nie papieraky 🤣

@eeffka dobre zabky davali v Permone do saunoveho sveta. Ale aj tie latkove su fajn, kym sa nerozpadnu. Oni ich tak ci tak vyhodia

24. apr 2026
avatar

Sú jednorazové takže áno.Aj tak by ich vyhodili- dúfam,nechcela by som nosiť po niekom

24. apr 2026
avatar

Ja nie-mávam svoje šľapky, muž si zobral raz lebo ich použil asi 5 minút na pobyte-ale pre návštevy, lepšie ako vyhodiť, takto majú aspoň úžitok, ale doma by som ich nenosila stále určite, sú to jednorázové a lacné, teda anatomicky nič moc pre nohu-fakt vhodné len pre návštevu čo sedí aby mala niečo obuté.

24. apr 2026
avatar

Nie.... Nevyuzila by som to doma nijako. Ak by som ponukla taketo papuce hostom, asi by to nepochopili.... U nas sa chodi vsade vo vlastnych topankach (vacsinou zabkach), a navstevy sa riesia na terase, tu je teplo po cely rok

24. apr 2026
avatar

Neberiem.

24. apr 2026
avatar

Raz som si vzala do lietadla na cestu domov, každý deň mi dokladali nové a veľmi som bola vtedy rada za ne 😆 inak doma nenosím

24. apr 2026
avatar

Jedine,ktore som si brala boli z Permonu. Tam volakedy davala gumene kroksy. Tie dodnes nosim po zahrade. Jednotazove neberiem,nevyuzili by sme ich.

24. apr 2026
avatar

nie. mam doma dost haraburd

24. apr 2026
avatar

Nie. No muž raz doniesol. U nás nevyužitelná zbytočnosť.

24. apr 2026
avatar
24. apr 2026
avatar

Beriem, lebo nie vsade v hoteloch su k dispozicii. Tak si beriem potom take z domu a usetrim miesto v batozine.

24. apr 2026
avatar

Beriem domov a potom zas beriem so sebou na hotely, kde viem/predpokladam že žiadne nebudú 🙂 a potom ich tam vyhodim zväčša

24. apr 2026
avatar

Slováci si berú ešte aj uteráky…

25. apr 2026
avatar
@nikoletta1712

Slováci si berú ešte aj uteráky…

@nikoletta1712 to snad nie🫤

25. apr 2026
avatar
@tenerifka

@nikoletta1712 to snad nie🫤

@tenerifka ale áno... Mňa sa raz istá osoba, s ktorou som cestovala, opýtala, že čo si beriem z hotela. Nechápala som čo má na mysli. Povedala, že jej krstní si bežne z Patiniec berú uteráky a župany. Úprimne vôbec som nevedela ako mám reagovať. Ona mala odchádzať o pár dní skôr a ja som mala platiť za celú delegáciu s tým, že doma to rozpočítame. Tak som jej povedala, že ak mi to naúčtujú a ešte budem mať hanbu, tak jej to dám pekne vyžrať. Ešte chvíľu sa ma snažila presvedčiť, že sa to bežne robí.... 🙈🙈🙈

25. apr 2026
avatar
@tenerifka

@nikoletta1712 to snad nie🫤

@tenerifka Bohužial😒

25. apr 2026
avatar
@nikoletta1712

Slováci si berú ešte aj uteráky…

@nikoletta1712 Ja som si prišla zlá ak som si vzala mini set ta ponuku s ciapkou na vlasy či masku na vlasy, ktorú som nevyužila, ale aj pri tom som sa cítila blbo 😄
Ale pamätám si ako osoba o ktorej by si to v živote nepovedala mi dodala, že berie župan aj čaje domov, osoba bola na vysokom poste naozaj človek ktorému nechýbali peniaze, ale toto ma vždy zaskočilo. 😅

26. apr 2026
avatar
@mimka1402

@nikoletta1712 Ja som si prišla zlá ak som si vzala mini set ta ponuku s ciapkou na vlasy či masku na vlasy, ktorú som nevyužila, ale aj pri tom som sa cítila blbo 😄
Ale pamätám si ako osoba o ktorej by si to v živote nepovedala mi dodala, že berie župan aj čaje domov, osoba bola na vysokom poste naozaj človek ktorému nechýbali peniaze, ale toto ma vždy zaskočilo. 😅

@mimka1402 Si sa hanbila aj za tú osobu, však😁

26. apr 2026