Beriete si z pobytu v hoteli jednorazové papuče domov?
niekedy ano
Nie, nenosíme doma papuče. Ideálne ani na hoteloch.
Sú jednorazové takže áno.Aj tak by ich vyhodili- dúfam,nechcela by som nosiť po niekom
Ja nie-mávam svoje šľapky, muž si zobral raz lebo ich použil asi 5 minút na pobyte-ale pre návštevy, lepšie ako vyhodiť, takto majú aspoň úžitok, ale doma by som ich nenosila stále určite, sú to jednorázové a lacné, teda anatomicky nič moc pre nohu-fakt vhodné len pre návštevu čo sedí aby mala niečo obuté.
Nie.... Nevyuzila by som to doma nijako. Ak by som ponukla taketo papuce hostom, asi by to nepochopili.... U nas sa chodi vsade vo vlastnych topankach (vacsinou zabkach), a navstevy sa riesia na terase, tu je teplo po cely rok
Neberiem.
Raz som si vzala do lietadla na cestu domov, každý deň mi dokladali nové a veľmi som bola vtedy rada za ne 😆 inak doma nenosím
Jedine,ktore som si brala boli z Permonu. Tam volakedy davala gumene kroksy. Tie dodnes nosim po zahrade. Jednotazove neberiem,nevyuzili by sme ich.
nie. mam doma dost haraburd
Nie. No muž raz doniesol. U nás nevyužitelná zbytočnosť.
Nie
Beriem, lebo nie vsade v hoteloch su k dispozicii. Tak si beriem potom take z domu a usetrim miesto v batozine.
Beriem domov a potom zas beriem so sebou na hotely, kde viem/predpokladam že žiadne nebudú 🙂 a potom ich tam vyhodim zväčša
Slováci si berú ešte aj uteráky…
@nikoletta1712 to snad nie🫤
@tenerifka ale áno... Mňa sa raz istá osoba, s ktorou som cestovala, opýtala, že čo si beriem z hotela. Nechápala som čo má na mysli. Povedala, že jej krstní si bežne z Patiniec berú uteráky a župany. Úprimne vôbec som nevedela ako mám reagovať. Ona mala odchádzať o pár dní skôr a ja som mala platiť za celú delegáciu s tým, že doma to rozpočítame. Tak som jej povedala, že ak mi to naúčtujú a ešte budem mať hanbu, tak jej to dám pekne vyžrať. Ešte chvíľu sa ma snažila presvedčiť, že sa to bežne robí.... 🙈🙈🙈
Slováci si berú ešte aj uteráky…
@nikoletta1712 Ja som si prišla zlá ak som si vzala mini set ta ponuku s ciapkou na vlasy či masku na vlasy, ktorú som nevyužila, ale aj pri tom som sa cítila blbo 😄
Ale pamätám si ako osoba o ktorej by si to v živote nepovedala mi dodala, že berie župan aj čaje domov, osoba bola na vysokom poste naozaj človek ktorému nechýbali peniaze, ale toto ma vždy zaskočilo. 😅
@nikoletta1712 Ja som si prišla zlá ak som si vzala mini set ta ponuku s ciapkou na vlasy či masku na vlasy, ktorú som nevyužila, ale aj pri tom som sa cítila blbo 😄
Ale pamätám si ako osoba o ktorej by si to v živote nepovedala mi dodala, že berie župan aj čaje domov, osoba bola na vysokom poste naozaj človek ktorému nechýbali peniaze, ale toto ma vždy zaskočilo. 😅
@mimka1402 Si sa hanbila aj za tú osobu, však😁
Ja ano, pre navstevy