Ideme večer do ulíc, pretože (použijem citát) - jediná vec potrebná na to, aby zlo zvíťazilo je, aby dobrí ľudia nerobili nič.
21. feb 2025
Vidime sa na namesti.
Strasne, aka kratka je ludska pamat a nekonecna ludska hlupost.
21. feb 2025
práve som čítala, že už prešlo 7 rokov od ich vraždy. hrozné. a stále sa nič nezmenilo.
21. feb 2025
Ideme celá rodina
21. feb 2025
Ideme na námestie
21. feb 2025
My mame doma lazaret,tak uvidim,ci sa mi ako jedinej zdravej podari vybehnut
21. feb 2025
21. feb 2025
Aj my vsetci mame ten najlepsi program, presne ako pred rokom, ani sa mi nechce verit, ze dalsi rok presiel...😌
21. feb 2025
Akoby to bolo vcera 😔
21. feb 2025
✌️ My sme boli včera
21. feb 2025
21. feb 2025





Program na dnes poobede? Budem mrznúť aj s priateľmi na námestí,ale s tým najlepším pocitom,že budem môcť raz svojim deťom povedať,že som sa snažila, aby “pravda a láska zvíťazila nad lžou a nenávisťou”✌️❤️